Image default
Genel

Erkeklerin Kadınlarda İtici Bulduğu 5 Özellik

İdeal Kadın özellikleri her erkeğe göre değişse de, genel olarak erkeklerin kadınlarda sevdikleri ve sevmedikleri birçok davranış benzerlik gösterebilmektedir. Kadınlar bazen farkında olmadan bazen de daha çekici ve güçlü görünmek için çabalarlarken erkeklerin gözünde itici bir duruma düşebilmektedirler. Peki, erkeklerin itici bulduğu 5 kadın davranışı nelerdir?

  1. Sürekli Rejim Yapmak

İdeal Kadını Bulmak isteyen erkeklerin fit ve bakımlı kadınlardan hoşlandıkları ve onları çekici bulduklarını inkar etmiyoruz. Bizce her kadın bu konuya hem sağlık hem de estetik açıdan önem vermeli fakat bazen kilo verme ve zayıf kalma durumunu takıntı haline getiren kadınlar hayatı hem kendileri hem de etrafındakiler için sıkıcı hale getirebiliyorlar. Sevgiliniz sizi dışarıda güzel bir yemeğe davet ediyor ama karşısında sürekli diken üstünde oturan ve kalori alacağım korkusuyla sadece salatalara ilgi gösteren bir kadınla iyi vakit geçirmek pek de mümkün olmasa gerek!

kadinlarda-iticilik

  1. Bakımsız Dolaşmak

Bakımlı kadınlar en başta kendilerine özen gösteren kadınlardır; çok güzel olmasa bile bir insan eğer bakımlıysa her türlü çekici görünebilecektir. Çıkmış ojeleriniz, kaçmış çoraplarınız, epilasyonu gecikmiş herhangi bir vücut bölgeniz erkekler tarafından da farkediliyor ve bu hiç hoşlarına gitmiyor.

  1. Sürekli Şikayet Etmek

Acı gerçek; birçok kadın şikayet etmeyi sever! İyi olan ise bu huyu biraz da olsa törpülemenin son derece mümkün olmasıdır. Şikayet etmek belki istediğinizi almanın bir yoludur ama uzun vadede etkinizi kaybedebilirsiniz. Ayrıca sürekli memnuniyetsiz olan biri başkalarının da yaşam enerjisini düşürecektir. Bu da son derece itici bir özellik olarak görülmektedir.

  1. Erkeği Hayatın Merkezine Koymak

Erkekler özgür alanları severler ve genellikle de ilişkileri ilk sıraya koymazlar. Bu durum kadınların çoğunda tersi bir sıralamada olunca çatışmalar da kaçınılmaz olabilmektedir. Hayatlarındaki her şeyin önüne ilişkilerini koyan ve erkekle çok fazla ilgilenen kadınların kısa sürede onları bunaltmaları mümkündür.

  1. Konuşmanın Dozunu Kaçırmak

İdeal Kadın Nasıl Olmalı? diye erkeklere sorulduğunda “ Çok fazla konuşmamalı” cevabı sıklıkla alınabilir. İnanın o, kız arkadaşınızın ayakkabı markası, annenizin öğlen yediği yemek vb ayrıntıları merak etmiyor. Ölçüyü kaçırmamak her zaman için iyidir.

 

Benzer Yazilar

6 Adımda İtalyan Erkekleri Tanıyalım

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

Ahmet DOĞDU

Güzel Kadınlar Erkek Sağlığına İyi Geliyor

Editor

Burçlara Göre Erkekler Ve Kadınlarla Uyumları

Ahmet DOĞDU

Sportif Erkekler Sekste Daha Mı İyi ?

Ahmet DOĞDU

Araba Kiralamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz