Image default
FelsefErkek

Erkeğin Kadından Beklediği 5 Romantik Davranış

Romantik davranışlar her ne kadar kadınlar tarafından beklenen ve genellikle erkeklerin yapması gereken davranışlar olarak görülse de erkekleri en çok etkileyen kadın davranışları arasında romantizm önemli bir yer tutar . Erkekler ne ister diye düşünen kadınlar, hiç vakit kaybetmeden  romantik kadın nasıl olur diye düşünmeye başlayabilir.

erkeklerin-istedikleri

Romantizm Herkese İyi Gelir

Duyguların kadını erkeği olmaz aslında. Sevgi hem kadınlar  hem de erkekler için en çok ihtiyaç duyulan, insanı yücelten ve iyi hissettiren bir duygudur. Ancak sevgiye  iyi bakılmazsa, sevgi tıpkı bir çiçek gibi ilgi gösterilip sulanmazsa, yeterli ışığı alamazsa ve uygun toprağı bulamazsa maalesef solup gider. Romantizm işte bu güzel bitkinin ışığı, suyu ve toprağıdır.

Erkekler duygularını kadınlara göre belki daha az ifade ederler ancak onların da beklentileri vardır. Çünkü romantizm herkese iyi gelir.

Peki  erkekleri en çok etkileyen kadın davranışları nelerdir? Romantik kadın nasıl olur? Yani kısaca erkekler ne ister?

romantik-kadin

Erkekler sanılanın aksine sadece güzel, alımlı, havalı kadın değil, sevgisine ve sevdiğine sahip çıkabilen kadın ister. Bu davranışlar kadını güçlü kılar. Yalnız  güçlü kadın bunu dengelemeyi ve yeri geldiğinde pamuk gibi yumuşak ve sevecen olmayı bilmelidir. Denge bir ilişkide temel unsurlardan biridir. Romantizm bu dengeyi sağlamanın etkili ve güzel bir yoludur .

Erkekleri En Çok Etkileyen Kadın Davranışları Nelerdir?

  • Sabahlara güzel başlamak önemlidir. Nasıl başlarsanız gün öyle devam eder. Sevgiyle hazırlanmış bir kahvaltı, güler yüzlü bir günaydın, iyi demlenmiş çay ile güne mutlu ve huzurlu başlayabilirsiniz.
  • Romantik bir akşam yemeğine kimse hayır demez. Bunu yapmak için tek ihtiyacınız olan şey romantik bir ruhtur. Temiz bir örtü, özenle hazırlanmış bir sofra, belki bir kaç mum, güzel bir müzik hoşça vakit geçirmek için yeterlidir. Sevdiği kadının elleriyle yaptığı yemekten başka erkekler kadınlardan ne ister?
  • Kokular her zaman etkileyicidir. Hoş bir parfüm kokusu erkekleri en çok etkileyen unsurlardandır. Ayrıca vanilyalı ve şekerli kokularla kadınlar daha romantik bir hava yaratabilirler.
  • Anlayışlı ve tatlı dilli olmak hem sizi iyi bir insan yapar hem de sevginizi güçlendirir. Romantik sözler aşkınızı besler.
  • Romantik kadın nasıl olur sorusunun cevabı herkes için başka olabilir. Ancak her erkek sevildiğini duymaktan hoşlanır ve seni seviyorum demek romantizmin en geçerli anahtarıdır.

 

Benzer Yazilar

Erkekler İçin Hobiler

Ahmet DOĞDU

İlişkide Yapılmaması Gerekenler

Kadınlara Hediye Etmeniz Gereken 10 Kitap

Ahmet DOĞDU

Güçlü Bir Kadını Nasıl Etkilersiniz?

Editor

Şiir Yazan Erkekler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Ahmet DOĞDU

Regl Döneminde Cinsel ilişkiye Girilir Mi?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz