Image default
Erkek Moda

Erkeklerin Kullanabileceği Trend Çanta Modelleri

Erkek Çanta Modelleri

Bayanların sık sık tercih ettiği yanından ayırmadığı büyük kolaylık sağlayan çanta günümüzde erkeklerin de rağbet gösterdiği bir aksesuar olarak dikkatleri çekmektedir. Hem aksesuar hem de günlük hayatımızda büyük kolaylık sağlayan çantanın birçok çeşidi bulunmakta. Her öğrencinin ders kitaplarını taşımak için kullandığı sırt çantaları geçmişten günümüze klasikten modern tasarıma doğru bir grafik sergiliyor. Genelde üniversite öğrencilerinin vazgeçilmezi olarak görünen postacı çantaları da popüler erkek çanta modelleri arasında yer almaktadır.

erkek-sirt-cantasi-modelleri.jpg

Çantalar Sırtta Buluşuyor

Çanta trendini sırt çantasından başlayarak açıklamaya başlamak daha güzel bir başlangıç olacaktır. Günümüzün en çok tercih edilen sırt çantaları okul hayatımızın vazgeçilmezi ve kimi zaman omuz ve sırt ağrılarımızın sebebidir. Artık günümüzde tek renk ya da desensiz erkek sırt çantası modelleri moda haline geldi. Kimi ünlü markanın bu istekler yönünde yoğunlaşması ve sadece kendi markalarının adını ve sembolünü yerleştirdiği çantalar zirvede yerini aldı. Farklı görünmek ve ben buradayım hissi uyandırmak isteyen erkekler daha sıcak renkler kullanarak bu amaçlarını gerçekleştirecek tercihlerde bulunuyor.

erkek-postaci-cantasi.jpg

Postacı Çantalara Alışan Gençlik

Sırt çantasından sonra sırada erkek postacı çantası var. Üniversite öğrencilerinin çoğunda görmeye alıştığımız bu çantalar hem kıyafet uyumu için kolaylık sağlarken hem de öğrenim hayatımızda bir parça olarak hayatımıza uyum sağlıyor. Renk ve desen çeşidi olarak sırt çantasından daha çok seçeneğe sahip olan postacı çantaları erkeklerin tercih sebeplerinin başını çekmektedir. Bu tarz çantaları seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta sağlık. Tek omuza yüklenen ağırlık neticesinde iskelet yapısında meydana gelecek olan bozukluklar hayatımızın daha zor bir seyir içerisinde geçmesine neden olacaktır. Bu nedenle omuz bölümünde bizi rahat ettirecek modellerin tercih edilmesi ve ağırlık olarak makul bir sınırın belirlenmesi mühimdir.

erkek-cantalari.jpg

Benzer Yazilar

2016 Trendy Erkek Çantaları

Ahmet DOĞDU

Yaz Düğünleri İçin Damatlık Alternatifleri

Ahmet DOĞDU

Türkiye’nin En Şık Giyinen 5 Olgun Erkeği

Ahmet DOĞDU

Sonbahar-Kış Modasında Saçlar

Saatlerin Erkek Hayatlarındaki Yeri, En Yeni Saat Modeller

Ahmet DOĞDU

David Beckham Saç Modelleri

Editor

Yorum Yaz