Image default
FelsefErkek

Erkeklerin Mutlaka Bilmesi Gereken Flört Teknikleri

Bazı erkeklerin yaptığı hatalardan biride flört konusu. Bu konuda deneyimsiz olan insanlar bazen konuyu laçkalaştırıp karşıdaki insanda negatif yönler oluşturabiliyorlar. İşte bunları ilişkiyi başlamadan bitiren faktörlerden biridir.

Flört Ederken Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

En çok dikkat edilmesi gereken nokta ilişkide flört aşaması denen noktada nezaket ve tatlı dilli olmaktır. Karışınızdaki insana ne kadar nazik ve anlayışlı davranırsanız oda size o kadar yakın davranır hatta halk değimiyle asıl yüzü olarak tabir edilen durumu size göstermiş olur. Hemen aşk konulu hitap cümlelerine geçmemelisiniz.

en-iyi-flort-taktikleri

Ne çok ciddi nede çok gevşek şekilde davranmamalısınız. Ne kadar laubali bir şekilde davranırsanız karşınızdaki insan o kadar sizden uzaklaşır. Onun yerine samimi ve içten olun. Flört ederken bir anda bunu çıkar ilişkisine çevirip, karşınızdaki insan için kötü emeller beslemeyin.

Erkekler İçin Flört Taktikleri Nelerdir?

Çoğu zaman kızlar için can sıkıcı nokta erkeklerin fazla doğal olması hatta tabiri caizse öküz olarak adlandırdıkları noktaya gitmeyin. Argo konuşmayın.

flort-etmek.jpg

Özellikle halk arasında adlandırılan klavye artistliğini yapmayın. Kelime oyunlarına çok fazla başvurmayın yani her iki kelimenizden biri imalı yada oynanmış olmasın. Siz karşınızdaki insana ne kadar içten yaklaşırsanız oda size aynı şekilde içten ve sıcakkanlı davranır.

Flört Etmek Nasıl Olur?

Flört etmek, bir ilişkiye başlamadan önce yaşanan ve genelde hep öyle gitmesi istenen bölümdür. Bu bölümde ne kadar iyi bir izlenim yaratırsanız karşı tarafı o kadar etkilersiniz.

iliskide-flort-asamasi.jpg

Özellikle flört seviyesindeyken özenli ve gayretli olun. Ne kadar sabrederseniz karşıdaki insanı o kadar iyi tanır ve ileriki zamanlarda yol açabilecek sonuçlara neden olmazsınız. Ayrıca karşınızdaki kişi sizin gayretinizden etkilenebilir ve onda pozitif etki yaratabilirsiniz.

Benzer Yazilar

İlişkiyi Evlilik Boyutuna Taşımanız Gerektiğinin 4 Göstergesi

30’lu Yaşlardaki Bekar Erkeklerin Olmazsa Olmazı 15 Şey

Editor

Kadınların Kabul Etmesi Gereken Önemli Gerçek: Halı Saha Maçları

Ahmet DOĞDU

Çok Güzel Kadınlarla Birlikte Olan Erkeklerin 8 Sırrı

Ahmet DOĞDU

Erkekler Dekolte Giyinen Kadınları Sanıldığı Gibi Seksi Buluyor Mu?

Ahmet DOĞDU

Kadınlara Hediye Etmeniz Gereken 10 Kitap

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz