Image default
Erkek Moda

Erkeklerin Mutlaka Kullanması Gereken 5 Aksesuar

Erkeklerin kullanacağı türden aksesuarların azlığından dolayı mevcut aksesuarların seçiminde özen gösterilmelidir. Erkeklere en çok yakışan aksesuar olarak bir değerlendirme söz konusu olduğunda, bu seçimde ilk aklımıza gelen cevap genellikle saattir.

Zamanın seyrini takip etmek için kullanılan saatler, daha sonra insanların seyrini değiştirmek içinde kullanılmıştır. Saat modellerinin çoğalması ile birlikte iş dünyası ve toplumdaki önemine binaen şekil ve türevleri önemlilik arz etmektedir. Kullanılan saat kordonu, ekranı, çalışma mantığı vb. nitelikler sizin karakter renginizi belli etmeyi sağlar. Eğer kendinize uygun bir saat almayı düşünüyorsanız ilk olarak kendi karakter ve yaşantınızdan hareketle bir seçim gerçekleştirmeniz yararınıza olacaktır.

2017-erkek-aksesuar-modasi.jpg

Nabzınız İçin Bileklik

Bileklik son zamanlarda moda haline gelen ve karizmatik erkek aksesuarı olarak anımsanan bir pozisyonda yer almaktadır. Erkeklere genellikle zarafet, duruş ve ihtişam anlamı yüklemektedir. Bilekliğin modeli, renk seçimi vb. özelliklerine dikkat ettiğimizde erkeklerin genel olarak izlenimini elde edebilirsiniz. Özellikle renk seçimi ve yapımında kullanılan kumaş türleri erkeklerin hoşlanma belirtilerini ve karakter özetini vermektedir. Eğer sizde aksesuar olarak bileklik kullanmak istiyorsanız ilk olarak beklentinizi ve karakterinizi gözden geçirmeniz faydalı olacaktır.

Kendiniz İçin Cüzdan

"Erkek aksesuarları nelerdir?” sorusuna verilebilecek hatırı sayılır cevaplardan biri de cüzdandır. Erkekler unutmadıkları listesinde yer alan bu gizemli aksesuarımız çok önemli bir konumda yer almaktadır. Genellikle toplantılarda veya buluşmalarda masanın üstünde yer edinen aksesuarlarımızdan biridir. Kullanılan cüzdanın tasarımı, yapı malzemesi ve boyutu kişilik açısından önemli kilit noktaları belirlemektedir. Cüzdanlarda diğer aksesuarlarda olduğu gibi seçim aşamasında tamamen sizin kararınıza bağlı bulunmaktadır. Ayrıca yıpranan cüzdanlarında bir değeri olduğunu hatırlatmak gerekiyor keza aynı tarzda bir cüzdan bulmakta sıkıntı çekebilirsiniz.

erkekler-ne-tur-aksesuar-kullanmali.jpg

Gözünüz İçin Gözlük

Aksesuar olarak gözlük, yazımızı kışa çeviren insan harikası bir buluş olarak değerlendirilebilir. Yazın özelliklede güneşli günlerde sağlımızı korumak açısından başvurduğumuz, bu işlevinin dışında dış görünüşümüze de ayrı bir bakış açısı getirmektedir. Kullanılan gözlük modeline göre insanların toplumsal rollerini ve yaşantılarını yansıtır hale gelmiştir. Son yıllarda gözlük sektöründe meydana gelen ilerlemelerin sonucunda da insanların yüz yapılarına uygun gözlük bulmaları çok kolay bir hale gelmiştir. Siz hem yüzünüze uygun hem de yaşantınıza uygun bir gözlük tercih ederek hayatınızı daha da güzelleştirebilirsiniz.

erkek-aksesuar-modasi.jpg

Yolculuğunuz İçin Çanta

Günümüzdeki yaşantılar sonucu meydana gelen değişikliklere ayak uydurmak için başvuracağımız maddi nitelikli bir aksesuar olarak açıklamak daha doğru olacaktır. Son zamanlarda gelişen teknoloji, hayatımıza kolaylıklar getirmesinin yanı sıra fiziksel olarak taşıma zorluklarıda beraberinde getirmektedir. Bu noktada çanta imdadımıza yetişmektedir. Bunun yanında kişisel statü ve dış görünüş açısından da ayrı bir muhteviyatı bulunmaktadır. Seçim anlamında ise her zaman olduğu gibi bulunduğunuz konum ve sahip olduğunuz yaşantıyı göze alarak değerlendirme yapmanız uygun olacaktır.

Benzer Yazilar

Erkekleri Çekici Yapan Aksesuarlar

Alışveriş Sevmeyen Erkekler İçin Asla Modası Geçmeyenler

Ahmet DOĞDU

Yazın Değişmez Modası Keteni Nasıl Kombinlemeli

Ahmet DOĞDU

Erkek Yün Ceket İçin Kravat Tercihleriniz Ne Olmalı?

Ahmet DOĞDU

Erkek Giorgio Armani 2010 Sonbahar Kış

Ahmet DOĞDU

Doğru Giyinmek İsteyen Erkekler Buraya!

Editor

Yorum Yaz