Image default
FelsefErkek

Erkeklerin Nefret Ettikleri Romantik Davranışlar!

Romantizm aslında güzeldir. Ama dozunu ayarlayabilene… Kadınların geneli aşık olduğu zaman gözü hiçbir şey görmez. İşte böyle durumlarda erkekler bunalabiliyor. Körkütük aşık olduğumuz adamı kendimizden uzaklaştırmamak için yapmamız gerekenlere bakalım. Erkeklerin nefret ettikleri, dozu ayarlayamamış aşık kadın davranışları nelermiş?

erkeklerin-sevmedigi-kadin-davranislari.jpg

  • -Nerdesin aşkım? Buradayım aşkım, durumları erkeklerin hoşlanmayacağı durumlardandır. Ne çok serbest bırakacaksınız ne de çok sıkacaksınız. İpler her zaman sizin elinizde, ayarınızı iyi yapın.

  • Romantik, aşk kokan mesajlar sevgilinizi mest edebilir ama duracağınız yeri bilmek zorundasınız. Çünkü bir süre sonra bu romantik davranışlar erkek arkadaşınızı sıkıp bunaltacaktır.

  • Minnoş hediyeleriniz sizin için minnoştur bunu hiç unutmayın. Erkekler daha maskülen hediyeleri sever. Alacağınız ayıcıklar, oyuncak arabalar, kalpler, kutular onda ters etki yaratabilir.

erkeklerin-kadinlarda-sevmedigi-seyler-nelerdir.jpg

  • Hitap şekli önemlidir. Sevimli kelimelerle birbirinize hitap etmenizde tabi ki bir sakınca yok. Üzümlü kekim, mutluluk çeşmem, civcivim, tavşanım… hayal gücünüze kalmış herhangi bir sıfat bulabilirsiniz. Ancak bunları herkesin içinde söylemekten ebediyen kaçınmalısınız. Erkek arkadaşınızı toplumda rencide etmeniz ilişkinizin gidişatı için çok da hayırlı olmayabilir.

  • Hepimiz sevgilimizi özleriz. Yakınımızda da olsa uzakta da olsa… Ancak her fırsatta ‘’Özledim Seni’’ demek, erkek arkadaşınızı bu sevgi selinde boğmak onda boğulmuş, kapana sıkışmış hissi uyandırır. Sürekli özlediğinizi söylemekten kaçının. Aksine karşısında güçlü ve dik durun, aşkınızı da güçlü duruşunuzla ifade edin. İşte o zaman onu derinden etkilersiniz.

erkeklerin-nefret-ettigi-seyler.jpg

  • Biz kadınlar ne kadar da çabuk ruh hali değiştirebiliyoruz değil mi? İtiraf edin kendiniz bile bu değişkenliğin hızlılığı konusunda şaşırıyorsunuz. Ama erkekler bizim kadar hızlı değişebilen ruh halinde değiller. Onlar hayatı daha düz yaşıyorlar unutmayın. Ayrıca bir olaya adapte olabilmek için önceden planlamaları gerekiyor. Yani oturmuş televizyon izlerken birden romantik moda geçmeniz sevgilinizde şaşkınlıktan başka duygu oluşturmayacaktır. Yani kısacası erkek ve romantizm kolaylıkla yan yana getirebileceğiniz olaylar değildir.

 

Benzer Yazilar

Yeni Bir işe ilk Adım

Ahmet DOĞDU

1 Haftada Eski Kız Arkadaşı Unutma Yöntemleri

Bayanların hoşlandığı erkek tipleri

Ahmet DOĞDU

Yapay Zeka Nedir?

Editor

Bir Erkeğin Sizi Oyaladığını Nasıl Anlarsınız?

Ahmet DOĞDU

Aşkı Canlı Tutmanın Yolları

Yorum Yaz