Image default
Genel

Erkeklerin Önem Verdikleri Anlar

Erkeklerin Önem Verdikleri Anlar

Erkeklerin birçoğunun kadınlar kadar duygusal olmadıkları kesin. Ama her insanın bir takım duyguları vardır ve bunların etkileşime geçtiği anları hayatları boyunca unutamazlar. Bu tip anlar da hayatları boyunca erkeklerin önem verdikleri anlar olmuştur.

İlk aşık oldukları an; erkeklerin önem verdikleri anlardan biri ilk aşık oldukları anı kendilerine bile itiraf edemeseler de asla unutamazlar. O hayalindeki kızı karşılarında gördükleri ve o dünyanın durmuş gibi yavaşlaması… Gözlerinin önünden gitmeyecek ve her anımsadıklarında en ufak ayrıntısına kadar hatırladıkları andır.

erkekler

Askere gittikleri ve tüm askerlik dönemi; erkekler askerlik kavramını eskiden daha çok önemserlerdi. Bedelli askerlik çıktı ve ilkemiz daha çekilmez terör olaylarına kurban gittiğinden beri askerlik bir erkeklik göstergesi değil canla oynanan bir kumar gibi. Askere gidenler için kutlama yapılması tüm arkadaşlarının kornalara basarak “en büyük asker bizim asker” nidaları ile uğurlanan bir adam asla bu anı unutamaz ve son derece de önem verir. Erkeklerin önem verdikleri anlar arasında en erkeksi olanıdır.

askerlik

Düğün; erkekler için düğün biraz masraflı ve belki de gereksiz. Düğün için harcanan para ile aile yaşamı daha refah içinde geçirilebilir ama ananelerimize odaklı bir erkek kafası için bu gün asla unutulmaz. Özellikle de sevdiği kadın ile evleniyorsa. Evlilik ve dünyadaki diğer tüm kadınlara veda etmek. Mutluluğa kadınıyla aynı evdeki özgürlüğe başlama günü. Bu bir erkeğin unutamayacağı en heyecanlı günlerinden biridir.

erkeklerin-onem-verdikleri-anlar

Baba olmak; babalık erkeklerde annelik kadar çabuk ve ilahi şekilde olgunlaşmıyor. Çoğuna biraz geç geliyor ama en önemli anlardan biri olduğu kesin. Hayata bir sorumluluk getiriyorsun ve bu sorumluluk senin genetiğini senin kanını taşıyor. Minicik bir canlıyı kucağına alıyorsun ve bu bebek senin soy adını taşıyor. İsteyerek dünyaya getirilen her çocuk babasının hatırında büyük bir an bırakmıştır.

baba-olmak-ve-erkek

 

Benzer Yazilar

Güzel Kadınlar Erkek Sağlığına İyi Geliyor

Editor

Erkeklerin Başrol Oynadığı Reklamlar

Ahmet DOĞDU

Kızları Etkilemek İçin Yanınızda Bulundurmanız Gereken 3 Köpek Cinsi

Ahmet DOĞDU

Bizim De Bir İsaloni Maceramız Oldu Sonunda…

Editor

Erkekte Evlilik Korkusu

Ahmet DOĞDU

Yasak İlişki:Evli Erkeklere Aşık Olan Kadınlar

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz