Image default
Erkek Moda

Erkeklerin Renkli Çorap Modası 

2018 yılında başlayıp hala süren bir moda; renkli çoraplar!  Renkli çorap erkek camiasında da artık yerini belli etti. Eskiden belli renk ve desenler arasında gidip gelen erkek modası artık daha renkli ve özgün bir halde. Özellikle çorapların bir aksesuar haline gelmesi ile erkekler “farklı” olmanın tadını çıkartıyor. Yaz kış demeden kullanabileceğiniz bu çoraplar, ezber bozacak!

1. Her Gün Ayrı Renk Ayrı Desen 

Klasik bir takım veya spor bir görünümü trend hale getirmek artık çok kolay!

Renkli erkek çorapları birbirinden farklı çeşit ve desenleriyle size ilham verecektir. Bu modanın erkek dünyasına en büyük katkısı ise erkek babet çorapları oluyor. Bir trend olarak çok tercih edilmesi erkeklerin artık yeniliği ve modayı daha yakından takip ettiğini gösteriyor.

Renkli Erkek Çorapları
Renkli Erkek Çorapları Modası…

2. Görünmezliğin Avantajı 

Patik, yarım konç, havlu… Renkli erkek çorap da seçenek gerçekten çok fazla. Duruma ve kıyafetinize en uygun olanını seçmek size kalmış. Erkek babet çorapları tercih edenler ise makosen tarzı ayakkabılarla birlikte rahatlıkla kullanabilirler. Çoraplarınızı göstermek istemediğiniz durumlar için ideal bir seçim olacaktır. Dikkat etmeniz gereken şey ayağınızdan kaymayan bir erkek babet çorabı seçmenizdir.

Renkli Erkek Çorap
Renkli Erkek Çoraplar Revaçta!

3.Özgün Bir Tarz 

Dost başa düşman ayağa bakar derler, herkesin dikkatini çekecek renkli çoraplarla kıskandırmanız işten bile değil! Standartların dışında kalarak, kendi tarzınızı rahatlıkla yansıtabileceksiniz. Değişime ve yeniliğe yeterince açık değilseniz, uzun modeller yerine erkek babet çorap modellerini tercih edebilirsiniz.

4.Doğru Kombin, Doğru Çorap 

Renkli erkek çorap modelleri genellikle sneakerlar ile birlikte kombinleniyor. Bu çoraplar paçası kıvrık kot pantolonlar ve bilekten kısa ayakkabılarla bir harika duruyor! Yalnızca kot pantolonlarla değil, sıradan ve basit bir kıyafetle bile kullanıldığında bambaşka bir stil yaratabiliyorsunuz.

Benzer Yazilar

Islanmayı Sevmeyenler için Jack & Jones Yağmurluk Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Kısa Saç Mı Uzun Saç Mı?

Editor

Blazer Ceket İle Çarpıcı Bir Görünüm Elde Edin

Ahmet DOĞDU

Oduncu Gömleği Modası

Ahmet DOĞDU

Yalın Bir Deha Eşsiz Saat Ustası Daniel Roth

Ahmet DOĞDU

Spor Giyinmeyi Seven Erkekler için Trend Önerisi