Image default
Genel

Erkeklerin Uzak Durması Gereken İlişkiler

 

Fazla görmüş ve çok bilmiş bir kadını mutlu hissettirmek oldukça zordur. Bir de bu tipler yaşadıkları deneyimler ile sizi ezmeye ve deneyimleri ile hava atmak niyetinde iseler. Çok vakit kaybetmeden oradan uzaklaşarak kaçın.

uzak-durulmasi-gereken-iliski-turleri-nelerdir.jpg

Uslanmaz Yalancılar

Bir kadından nasıl vazgeçilir? Veya kadınlar için Bir erkekten nasıl vazgeçilir ? sorusunun ayaklı cevabı gibidirler. Yalan söylemeyi günlük yaşamlarının birer parçası haline getirmiş olan bu tip insanlardan koşarak uzaklaşmalısınız. Güve üzerine kurulu olmayan her ilişki ne yazık ki bitmeye mahkumdur. Sürekli yalan söyleyen biri ile beraber olmak oldukça yıpratıcı bir süreçtir. Zamanla insanlara olan güveninizi kaybedersiniz ayrıca bir sonraki ilişkinizde sürekli olarak güven sorunu yaşarsınız. Bu tür ilişkiler oldukça yıpratıcı ve incitici şekilde olabilir.

uzak-durulmasi-gereken-kadinlar.jpg

Aldatanlar

Sizden önceki sevgilisini aldattığını anlatan ve aldatmasına bahane olarak karşı tarafı suçlayan cümleler kuran kadından kesinlikle korkmalısınız. Çünkü kendi içinde bu durumu normalleştirmiştir. Vicdan azabını bahanelerle susturmuş, kötü davranışını bahanelerin arkasına sığınarak normalleştirmiştir. Unutmamalısınız ki dün bir başkasını aldatan bugün sizi de aldatabilir.

erkeklerin-uzak-durmasi-gereken-iliski-turleri.jpg

Sahteler

Sahtelikten kastımız fiziksel özellikler değil elbette örneğin estetikli bir yüzden veya botokslu dudaklardan bahsetmiyoruz. Bahsettiğimiz sahtelik, duygularında sahte olan kadınlar. Bu tip kadınlar mutsuzken mutlu gibi görünür. Sizi hiç önemsemezken size çok aşıkmış numarası yapar. Kısacası gerçek duygularını gösterme konusunda asla dürüst davranmazlar.

Siz mükemmel bir ilişki içerisinde olduğunuzu düşünürken bir anda kendinizi terk edilmiş bulabilir ve hayatınızın şokunu yaşayabilirsiniz. Bu durum çok incitici ve travmatik olabilir. Bu nedenle ister güvenilmez kadın tipleri veya ister güvenilmez erkek tipleri olsun hayatınızın hiçbir evresinde bu tip insanlar eşiniz,dostunuz, sevgiliniz , arkadaşınız olmamalıdır.

Benzer Yazilar

Romantik mi Maço mu?

6 Adımda İtalyan Erkekleri Tanıyalım

Ahmet DOĞDU

Erkekleri Delirten 10 Kadın Alışkanlığı

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Dayanılmaz Bulduğu 5 Kusur

Ahmet DOĞDU

Yeni İphone Ve Söylentileri

Editor

Moto3 Yarışlarını Kazanan İlk Türk, Can Öncü Kimdir?

Editor

Yorum Yaz