Image default
Erkek Moda

Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarı: Saat

Kombinlediğimiz kıyafetlerin tamamlayıcı aksesuarıdır saat. Işığınızı çoğaltır tarzınızı tamamlar hatta doğru bir saat seçimi yaptıysanız bir anda başka bir havaya bürünürsünüz anlamadan. Peki, saat niçin bu kadar önemli kolumuz bos olsa da olmuyor mu? Elbette olur; ama eksik olur. Vakit nakittir. Saate verdiğiniz önem karsısında etrafınızdakilere vaktin hesabını yapan ve zamanın kıymetini bildiğinizi hissettirmeniz mümkün. Peki bu saat başka hangi işlere yarar?

Sizi Güçlü Gösterecek Etrafınıza Kendinizi İspatlamanıza Yardım Edecektir

erkeklere-saat-onerileri.jpg

Bir iş görüşmesine gittiğinizde patronun anında gözüne girecek ve muhtemelen dikkat çekeceksinizdir.

Saat karakteriniz hakkında da bilgi vermekte usta bir aksesuar olduğu için karsı tarafın sizi kesfetmesi zor olmayacaktır.

Büyük küçük klasik metal kasalı gibi bir çok seçeneği vardır. Elbette kendinize uyanı kolaylıkla seçmenizi sağlayacak renk skalaları da. Ama tabii ki saatin vazgeçilmezi deri kordondur. Tüm seçeneklere göz atsanız da bileğinizde en sık duranı bu olacaktır. Daha cesur ve iddialı duranı da tabi ki.

saat-kullaniminda-dikkat-edilmesi-gerekenler.jpg

Ayakkabısız sokağa çıkmak tam bir çılgınlıksa kıyafetinizi yalnız bırakmak da öylesine çılgınlıktır. Kıyafetinizi ön plana çıkarmak için güçlü bir aksesuar seçimidir saat. Yalnız saat seçimini aceleye getirerek kendinizi hüsrana uğatabilir. Muazzam kıyafetinizi tem hamlede kötü bir sekle girebilir. Öncelikle bilek kısmınızı doğru tanımlamalısınız ince bir bileğiniz varsa sizi 2 beden büyük duracak saatlerden uzak durun. Çünkü saatin tek bir modası yok, önünüze sunulan bir çok model arasından büyüklüğü size en uygun olanını seçerek elemeye devam edin.

erkeklere-saat-kullanimi-onerileri.jpg

Su geçirmez olduğundan emin olun ki su ile temas ettiğinde saatiniz sizinle vedalaşmasın. Kaliteli cam ve mekanizma i de herhangi bir aşınmada yahut dikkatsizlikle yere düşüp bir anda paramparça olmaz. Alırken garanti belgesinin olup olmadığını eğer yıpranacak bir kordonsa kordonunun değişebilir olmasına dikkat edin. Tüm bunlar tamamsa ve hazırsanız saatinizi takmayı unutmayın vakti kaçırmayın.

Benzer Yazilar

Kış Geldi Kazaklar Geldi!

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Giyim Konusunda İlham Alması Gereken Ünlüler

Erkek Küpe Modelleri Nelerdir?

Ahmet DOĞDU

2016 erkek saç modası

Ahmet DOĞDU

Sadelikten Hoşlananlar için Lacoste Erkek Tişört Modelleri

Ahmet DOĞDU

Kenan İmirzalıoğlu’nun Giyim Tarzına Göz Atıyoruz

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz