25.2 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Vajinalog + 18

Erkeklerin Yatakta Beklediği 5 Hareket

Erkeklerin cinsel hayattan beklentileri çok abartılı şeyler değildir. Daha mutlu bir seks için her kadının bilmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Cinsel yaşamı renkli tutmak için yeniliklere açık olup farklı deneyimler yaşamak gerekebilir. Heyecanlı bir cinsel yaşam için 5 ipucunu şöyle sıralayabiliriz…

1) Suskun Olmayı Bırakıp Konuşmaya Başlayın

Yapılan araştırmalara göre erkekler yatakta konuşan kadınlardan hoşlandığını göstermektedir. Erkekler sevişme esnasında kadınlardan zevk dozunu arttıracak konuşmalar duymak ister. Onu ne kadar beğendiğinizi ve sizi ne kadar heyecanlandırdığını kelimelere dökerek partnerinizi çılgına çevirebilirsiniz.

2) Bazen Kontrolü Ele Almalısınız

Erkekler için ne istediğini bilen kadın oldukça heyecan vericidir. Sevişirken her zaman kontrölü erkeğe bırakmak yerine bazı zamanlar rolleri değişerek cinsel hayatınıza renk katabilirsiniz. Pozisyonların kadın tarafından kontrol edilmesi ve bu pozisyonları erkeğin ayak uydurmaya çalışması ateşli bir birleşmeye dönüşebilir.

3)Yeni Pozisyonlara Açık Olun

Sürekli aynı pozisyonlar her iki cins içinde sıkıcı olabilmektedir. Bunu değiştirmek ise sizin elinizdedir. Fanteziler kurmak, yeni pozisyonlar denemek partnerinizi mutlu etmenin yollarındandır. Seks oyuncakları da iyi bir alternatif olabilir. Denemek istediklerinizi uygulamaktan çekinmeyin. Erkekler partnerlerinin de her şeye açık olmasını beklemektedir.

4) Partnerinizi Şaşırtın

 Farklı fanteziler ile erkeğinizi heyecanlandırabilirsiniz. Çok sevdiği bir kostüm ile ya da oyuncaklar ile cinsel hayatınızı renklendirebilirsiniz. Partnerinizin ne sevdiğinden emin olduktan sonra seks oyununuza başlayabilirsiniz.

5) Sizi Yatakta İzlemesine İzin Verin

Görsel uyarım iyi bir uyarıcıdır. Utangaçlığınızı bir kenara bırakın ve sizi izlemesine izin verin. Kendinize dokunduğunuzda onun sizi izlemesi erkeğini çılgına çevirecektir. Bu esnada erkeğinizin sizi öpmesine ve dokunmasına izin vermeyerek anın ateşini arttırabilirsiniz. Bunu bir şova dönüştürerek heyecanı arttırmakta tamamen sizin elinizdedir.

Benzer Yazilar

Cinsel Birlikteliğin Herkesin Bilmediği Faydaları Nelerdir

Editor

Cinsel Gücü Artıran 5 Besin

Ahmet DOĞDU

Kadının İlişki İstediği Nasıl Anlaşılır?

Editor

Erkeklerin Cinsel İstekleri Ne Zaman Artar?

Editor

Sertleşme Sorunun Çözümü Var Mı?

Editor

Yatakta 10 Farklı Erkek Tipi

Editor