17.7 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Nis 20, 2019
Erkeklerin Yatakta Beklediği 5 Hareket
Vajinalog + 18

Erkeklerin Yatakta Beklediği 5 Hareket

Kadınlar olarak mutlu bir cinsel yaşam için partnerimizin yatakta ne beklediğini biliyor muyuz? Günümüzde erkekler yatakta sadece sevişip orgazm olmak dışında partnerinden bunu daha zevkli hale getireceklerine inandıkları bazı şeyler bekliyor. 5 maddede erkeklerin yatakta beklediği 5 harekete bakalım.

Farkı Pozisyonlar

Erkekler bildiklerinin yanında gördükleri ve merak ettikleri farklı pozisyonları yatakta uygulamak isterler. Sürekli aynı pozisyonda olmak sadece erkek için değil, kadın tarafından da sıkıcı olacaktır. Yeniliklere açık olmak her iki taraf için de farklı ve zevkli olacaktır. Partnerinizle konuşup ikinizinde hoşuna gidecek yeni pozisyonlar deneyebilirsiniz.

erkeklerin-yatakta-istedigi-seyler.jpg

Yatakta Konuşmak

Erkekler seks esnasında partnerinden konuşmasını bazen de yönlendirmesini ister. Aldığınız zevki kelimelerle ifade etmek partnerinize daha fazla zevk ve özgüven verecektir. Ayrıca konuşmak partnerinizle aranızdaki çekingenliği ortadan kaldıracaktır. Özellikle ilk geceniz ise partnerinizi cesaretlendirmek adına da küçük kelimelerle yardımcı olabilirsiniz.

Hakim Olmamak/Olmak

erkeklerin-yatakta-istedigi-seyler-nelerdir.jpg

Bu konuda erkekler ikiye ayrılıyor. Erkeklerin bir kısmı yatakta hakimiyeti eline almak diğer bir kısmı ise ipleri partnerinin eline verip ona ayak uydurmaktan hoşlanıyor. Karakter özellikleri açısından partnerinizin hangisine daha yatkın olduğunu göz önünde bulundurarak hakimiyet konusunu partnerinizle anlaşıp uygulamak ikiniz içinde daha zevkli olacaktır.

Fanteziler

Erkekler yatakta şaşırtılmak ister. Fantezi oyunları, seksi bir kıyafet veya satın alabileceğiniz bir seks oyuncağı bile erkeği heyecanlandırıp şaşırtmaya yardımcı olabilir. Kişiselleştirmek gerekirse de partnerinizin hoşlandığı şeylerden yola çıkarak onu şaşırtıp cinsel hayatınızda farklılık yaratabilirsiniz.

erkeklerin-cinsellikte-bekledigi-seyler.jpg

Görsel Zevk

Cinsel zevkin yanında görsel oyunlarla da zevk yaratabilirsiniz. Erkeklerin görsellikten çok fazla uyarıldıkları bilinir. Seks esnasında partnerlerini izlemeyi seven erkekler için yatak odasında ayna bulundurmak alınan görsel zevki iki katına çıkarmak için yararlı olacaktır. Bu konuda çiftler çekingen olabilir anca olması gereken rahatlamak ve vücudunu sergilemekten kaçınmamak olacaktır. Konuşarak birbirinizi ve ortamı rahatlatabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Aşkı Hormonlarımız Yönlendiriyor

Editor

Cinsel İlişkide Fit Performans Nasıl Yakalanır?

Editor

Kate Upton

Ahmet DOĞDU

MISS REEF şILI 2012

Ahmet DOĞDU

Milla Jovovich

Ahmet DOĞDU

Erkekler Yatakta Nasıl Bir İlgi Bekler

Editor