17.7 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Nis 20, 2019
Erkelerde Fular Kullanımına İlişkin Kombinler
Erkek Moda

Erkelerde Fular Kullanımına İlişkin Kombinler

Fular Modası

Moda geçmişi ve bugünü çok güzel kombinleyebilmektedir . Eskinin en güzel aksesuarlarından biri olan fular, günümüz modasında da siz beylere şık bir görünüme ulaştırmak için tekrar geri geldi . Fular nasıl kombinlenir sorusuna gelecek olursak, bunun birçok yöntemi vardır. Günümüzde fularlar eskisi kadar dar bir kullanım alanına sahip değildir. Erkeklerin yeni gözde aksesuarlarından olan fuların kullanım alanlarını sıralamak gerekirse, hayatınızın her yerinde.

fular-nasil-kombinlenir.jpg

Erkek Fularlar

En önemli ve en çok sıkıntı yaratan olay ise şüphesiz ki fular bağlamaktır. Fular nasıl bağlanır erkek ler için(fular kullanmayı seven) en önemli soru halini almıştır. Bunun bir çok yöntemi vardır. Sadece düz bir şerit halinde bağlanan fularlar, fuların iki ucunun boynunuzun sağ veya sol tarafında bağlamanız ile yapacağınız bir bağlama yöntemidir. Bunun yanı sıra bir diğer bağlama yöntemi ise , fuların birbirine çapraz iki ucunu birleştirerek fulardan üçgen bir görünüm elde etmek ve bunu fular iki ucu boynunuzun arkasında bağlanması ise önde oluşacak üçgen görünüm sağlanmasıdır. Birçok değişik bağlama yöntemi vardır ama sizde kendi tarzınıza uygun istediğiniz, beğendiğiniz ve rahat ettiğiniz bir bağlama yöntemi kullanabilirsiniz.

fular-nasil-baglanir-erkek.jpg

Yazlık Fular Kombinleri

Yazın geldiği göz önünde bulundurulur ise yazlık fular kombinleri oldukça önem arz etmektedir. Yazın basic tişörtünüzün üzerine salaş bir şeklide bağlayacağınız fularlar oldukça şık bir görünüm sağlayacaktır. Bunu kot ceket ile de süsleyebilirsiniz . Yazlık gömleklerle yapılacak fular kombinleri , unutmamanız gerekir ki oldukça cidii bir görünüm verecektir. Fular , gömlek kombinine ek olarak gömlek üzerine giyeceğiniz yelek sizi bir iş yemeğine gitmeye hazır kılacaktır.

yazlik-fular-kombinleri.jpg

Benzer Yazilar

Her Erkeğin Sahip Olmak isteyeceği Armani Jeans Kemer Modelleri

Erkek Moda

En Güzel Baba – Oğul Kıyafetleri

Editor

Alışveriş Sevmeyen Erkekler İçin Asla Modası Geçmeyenler

Editor

2016 Erkek Bot Modası

Editor

Erkek Modası: Renkler ve Desenler

Erkek Moda

Erkek Tarzında Fark Yaratan Detaylar