Image default
Vajinalog + 18

Erken Boşalma Sorununu Önlemenin 5 Yolu

Erken boşalma erkeklerin sıkça rastlamış oldukları bir sorundur. Çoğu kişiler bu sorun karşısında ne yapacaklarını bilemezler. Doktora gitmekten çekinirler. Tedavi sürecinden dolayı kimseye bu durumdan bahsedemezler. Erken tedavi sürecine başlanıldığı zaman kolay bir ve kısa bir şekilde bu sorundan kurtulmanız mümkündür.

erken-bosalma-nedenler

40 yaş altı olan kişilerde genellikle daha çok rastlanmaktadır. Kısacası bir cinsel işlev bozukluğu olarak da adlandırılabilmektedir. Erken boşalma her iki tarafı da olumsuz yönde etkilemektedir. Aksatmadan tedavi edilmesi gereken bir durumdur. Erken boşalma eylemi yaşıyorsanız eğer bu süreç doğru değerlendirildiği zaman hiçbir zarar görmeden atlatabilmektesiniz. Doktor kontrolünden sonra ancak durumun ne derece olduğu hastaya aktarılabilmektedir. Bu sorunu önlemenin 5 farklı yolu bulunmaktadır.

Uygulayabileceğiniz 1 yol başlamış olan cinsel birleşmenin uzun sürmesi için testis kısmına ani basınç uygulamanız boşalma refleksini geriye itecektir. Burada aslında önemli olan yer psikolojik olarak boşalma uyarısını kafadan atmaktır.2.yol erkeğin penisi vajinadan çıkarıp çok yavaş bir şekilde tekrardan giriş çıkış yapması gerekmektedir. Tamamen dışarı çıkarmadan tekrar ileriye doğru itilmesi gerekir.3.yol tam boşalma işlemi gerçekleşmeden eşiniz derin nefes alarak penisi aşağıya doğru basınç uygulaması boşalma hissini durdurur.4. yol kadının erkeğin üstünde olduğu pozisyondur. Boşalma hissi gelince penis dışarıya çıkarılır ve baş çevresi işaret parmağı ile sıkıştırılır.5.yol boşalma sırasında testisler yukarı doğru çekilir. Bu yukarı doğru çekilme boşalma refleksini geri çevirecektir.

Businesswoman reprimanding man holding paperwork, close-up

Erken boşalma sorunu için çözüm ararken öncelikle sorunun sizden mi yoksa karşı taraftan mı kaynaklandığını mutlaka bilmeniz gerekmektedir. Karşı tarafa psikolojik baskı asla uygulamayınız. Karşı tarafı ısrarlarınız ile boğarsanız bu size erken boşalma olarak geri dönmektedir. Bu davranışlardan mümkün olduğunca uzak durun.

Benzer Yazilar

En Sık Görülen Erkek Cinsel Sorunları Nasıl Tedavi Edilir?

Ahmet DOĞDU

En Seksi 7 Victoria’s Secret Mankeni

Ahmet DOĞDU

Cinsel Gücü Artıran 5 Besin

Ahmet DOĞDU

Seks Oyuncaklarını Hayatına Sokmanın 5 Yolu

Ahmet DOĞDU

İyi Bir İlişki İçin İlk Adım Nasıl Olmalıdır?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde En Sık Rastlanan Cinsel Hastalıklar

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz