11.5 C
Istanbul, TR
Perşembe, May 9, 2019
Vajinalog + 18

Erken Boşalmanın Önüne Geçin

Erkeklerde sıklıkla görülen erken boşalma sorunları %25 oranına kadar çıkmaktadır. Bu durum da Türk erkeğinin erken boşalma sorunlarıyla partnerini ne denli cinsel yaşantısında mutlu edemediğini göstermektedir. Cinsellik temel bir ihtiyaçtır ve bu nedenle bu dürtünün de tıpkı uyumak, yemek içmek gibi mutlaka karşılanması gerekmektedir.

Meyveler

Çilek kuşkusuz afrodizyak etkisi bulunan tropik orman meyvelerinin ilk sırasında gelmektedir. Çileği sıkça tüketerek penisteki kan dolaşımını hızlandırabilir ve erken boşalma tedavisi açısından hemen tercih edilebilmektedir. Endorfin salgıladığı için de ayrıca önemlidir.

Çikolata içerisinde yer alan mutluluk hormonu da yine önemlidir. Erken boşalma sorunlarıyla karşı karşıya kalan erkeklerin mutluluk iksiri olarak özünde kakaodan elde edilen çikolatayı sıkça tüketmesi yine önerilenler arasında gelmektedir.

Muz endorfin açısından yine en çok etkiye sahip meyveler arasında gelmektedir. İşte ortada duran bu özelliklerine dayanarak erken boşalmanın önüne geçilmesi mümkün hale gelmektedir.

Seks Terapileri

Erken boşalma yaşayan erkeğin eşiyle birlikte uzman bir seksologtan terapi eğitimleri alması da etkili yöntemler arasında sayılmaktadır. Böylelikle hem cinsel yaşantıya yönelik işin uzmanından bilimsel olarak görüş alınması mümkün olacak hem de tüm özelliklerine dayanarak çiftin birbirini daha iyi tanıması mümkün olacaktır.

Ön Sevişme

Erken boşalmanın önüne geçmenin temel düsturlarından bir diğeri kuşkusuz erken boşalmanın kesin çözümü olarak ön sevişmeyi uzun tutmak olacaktır. Kaliteli ve karşılıklı olarak tarafları mutlu edecek olan ön sevişme gerçekten de cinsel birleşmenin taçlanması açısından son derece önemli bir püf nokta olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlaç Tedavisi

Uzman hekim kontrolünde önerilecek olan erken boşalma nedenleri ilaçlarıyla bu sorunların çok kısa süre zarfında önüne geçmek olanaklı olmakta ve her yönden iktidarsızlık problemleri ortadan kalkmaktadır.

Benzer Yazilar

Ayna Güzelleri

Ahmet DOĞDU

MISS REEF şILI 2012

Ahmet DOĞDU

Kadınların Dokunulmasından Hoşlandığı Bölgeler

Kate Upton

Ahmet DOĞDU

Victoria’s Secret 2012 Show

Ahmet DOĞDU

Cinsellik İçin Uygun Zamanı Yakalayın

Editor