Image default
FelsefErkek

Eski Sevgiliyi Unutmak için Ne Yapmalı?

Birçok kişinin zorlandığı durumlardan bir tanesi, belki de eski sevgiliyi unutmaktır.  Unutmaya çalışırsınız, fakat beraber o kadar uzun bir zaman geçmiş ki, birçok hatıralarınız ve anılarınız var ve onları unutmanız çok zor olabiliyor. Peki, unutmak için ne yapacaksınız? Birincisi, adı üstünde eski sevgili. Birçok kişide şu düşünce vardır, bir sevgiliniz var ve ondan ayrılıyorsunuz ve o kişiyi artık ne sevgili nede arkadaş olarak kabul edebiliyorsunuz. Bu aslında bakarsanız kadın veya erkek fark etmeksizin, birçok kişide olan bir durumdur. Eski sevgiliyi unutmak gerçekten zor olabiliyor, fakat eski olanda eskidir.

Eski Sevgiliyi Unutmanın Püf Noktası

Eski sevgiliniz ile nasıl vakitler geçirdiğinizi sadece siz bilebilirsiniz, fakat eski sevgilinizi anılarıyla beraber unutmak veya sadece öylesine anı olarak, anıların kalması için, öncelikle kendinizi daha fazla düşünmeye başlamanız gerekiyor. Kendinizi mutlu edebilmek için ne yapabilirsiniz? Sonuçta eski sevgiliniz varken siz mutluluğu bulmadınız, o varken de mutluydunuz belki, daha hayatınıza girmeden öncede mutluydunuz. Eski sevgiliyi unutmak için açıkçası kafanızı ve ruhunuzu başka konularla yormanız gerekiyor.

Neler Yapılabilir?

Siz en çok ne yapmayı seviyorsunuz? Sevgiliniz varken de yokken de, ne yaptığınızda mutlu oluyorsunuz? Şarkı söylemek size iyi gelebilir, bir yurtdışı tatili nefes almanız için mükemmel bir seçim olabilir. Müzik veya resim ya da dans kursuna kayıt olmak, zaman geçirmeniz ve yeni arkadaşlıklar kurmanız için ideal bir fikir olabilir. Kendinize bakmanız lazım. Sonuçta anneniz sizi dünyaya getirirken, sevgiliniz yoktu ve muhtemelen mutluydunuz.

Eski sevgiliyi unutmak ne bir marifet, ne bir yetenek nede başka bir şey. Sevgiliniz varken, kendinizle beraber karşınızdaki insanı düşünüyorsunuz, ama artık yoksa ve eski bir sevgiliyse, sadece kendinizi düşüneceksiniz. Bencil olabilirsiniz, sadece kendinizi mutlu etmek için uğraşabilirsiniz, çünkü siz ne kadar mutlu olursanız, o kadarda sizi gerçekten seven çevreniz mutlu olacaktır.

Benzer Yazilar

Kadınlar Evli Erkeklerden Neden Hoşlanır?

Editor

İlişkiyi Evlilik Boyutuna Taşımanız Gerektiğinin 4 Göstergesi

Kimdir bu eski manita?

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kur Yaptığını Nasıl Belli Eder?

Ahmet DOĞDU

Trip Atan Erkek Nasıl Davranır?

Ahmet DOĞDU

İlk Buluşmada Onu Şaşırtmanın Yolları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz