Image default
Genel

Eski Sevgiliyi Unutmanın 5 Yolu

Unutmanın yolları

Biten bir ilişki her zaman acı vericidir. Bütün yaşanmışlıkların ardından bir anda onu unutmak elbette çok zor gelir insana. Hele bir de birlikte geçirilen zaman çok uzunsa ölüm gibi gelir unutmak. Ancak, umut yoksa eğer bir an önce unutmak her anlamda yapılması en doğru şeydir. Çünkü hayat her şeye rağmen devam ediyor ve üzülerek bir ömür geçmez.

Peki ya eski sevgiliyi unutmak için neler yapılmalıdır. Bunu beş madde ile açıklamaya çalıştık.

eski-sevgili-unutulurmu

. Yeni Kişilerle Görüşmek

Unutmamak gerekir ki çivi, çivi ile sökülür. Biten bir ilişkiyi akıldan çıkarmak ve eski sevgiliyi unutmak için hemen yeni birileri ile görüşmeye başlayın. Mutlaka yeni bir ilişki kurmak için olmasa bile yeni insanlarla tanışmak ve görüşmek eski ilişkinizi unutmanın en etkili yöntemlerinden bir tanesidir.

eski-sevgili-nasil-unutulur

. Olduğunuz Yerden Uzaklaşmak

Yeni sona ermiş bir birlikteliği unutmak için en etkili yöntemlerden biri de, uzaklara gitmektir. Yaşanmışlıkları hatırlayıp, bulunduğunuz yerde sürekli eski sevgilinizi düşünmektense, bir süre değişik yerlere gidip uzaklaşmak unutmanıza yardımcı olacaktır.

eski-sevgili-unutma-yontemleri

. Yeni Uğraşlar Bulmak

Bir birlikteliğiniz varken vaktinizin büyük kısmı sevgiliniz ile geçtiği için, ilişkiniz sona erdiğinde, aşk acısını hafifletmek için kendinize yeni uğraşlar edinmeye çalışın. İlginizi başka bir yöne kanalize etmek eski sevgiliyi unutmada etkili bir yöntemdir.

eski-sevgiliyi-unutmak

. Bir Uzman Ya Da Arkadaş Desteği

Eski sevgilinizi unutmak için bir uzmandan ya da arkadaşınızdan destek alabilirsiniz. Bu sizi kötü yapmayacağı gibi bir an önce normal yaşantınıza dönmenizi sağlamada etkili bir yöntem olacaktır.

. Yeni Bir Tarz Edinin

 Eski sevgilinizi bir an önce unutmak istiyorsanız, kendinize yeni bir tarz yaratın. Saçınız, kıyafetleriniz, kullandığınız aksesuarlar gibi ayrıntıları değiştirerek yeni bir tarz edinmek size yardımcı olacaktır.

eski-sevgili

 

Benzer Yazilar

Erkekler Kaşlarını Nasıl Almalılardır

Ahmet DOĞDU

Mutfak Seven Karizmatik Erkekler

Ahmet DOĞDU

Burçlara Göre Erkek Karakterleri

Ahmet DOĞDU

Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeli

Sarışın Mı Yoksa Esmer Mi?

Ahmet DOĞDU

Kızların Gözünde Bakımlı Erkek Ve Bakımsız Erkek

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz