23.9 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Erkek Moda

Etkileyici Kot Gömlek Kombinleri

 

Kot gömlekler her daim günlük yaşantımızın kurtarıcısı olmuştur. Kot gömlekleri tercih edilir kılan önemli nokta ise rahat bir parça oluşudur.

erkeklerde-kot-gomlek

Dilerseniz hem kadın hem de erkeğin tercih sebebi olan kot gömlekler, erkek giyiminde nasıl kombinlenebilir sorusuna cevap olarak birkaç ipucu verelim.

Spor Görünüm

İlk kombinimizde erkek kot gömlekleri ile nasıl sade görünümünüze ayrı bir hava katabileceğinizden bahsedeceğiz. Sade beyaz düğmeli kot gömleğinizin kollarını kıvırın ve altına kahve tonlarındaki pantolonunuzu giyin. Kombininize farlı bir hava katmak için kahve deri bileklerinizi takın. İşte spor ve havalı bir erkek modeli olmak bu kadar basit!

kot-gomlekler

Spor Şık Giyinmeyi Seven Erkekler için

Spor şık giyinmeyi seven biriyseniz kot gömlek üzerine giyeceğiniz keten bir ceket, ceketinizin cebinde kot gömleğinizin tonlarındaki mavi bir mendil ve ceketin renk tonlarına yakın deri kayışlı bir saat ile etkileyici kot gömlek kombininiz spor ve şık görünmenize yetecek.

kot-gomlek-kombinleri

Kot Gömlek ve Kravat İkilisi

Kot gömlek üzerine kravat olur mu demeyin. Çok da güzel olur! Nasıl mı? Hazır kış mevsimindeyken yün, kotun orta koyu renginde bir takım elbise ve içine açık tonlarda kot gömlek giyin. Kot gömleğinizin üstüne gri yün kravatınızı takın. Etkileyici kot gömlek kombininizi iş yaşamınıza bu şekilde adapte edin

erkekler-icin-sik-kot-gomlek-kullanimi

Siyah Takım Elbise ile

Kim demiş siyah takım elbise içine kot gömlek giyilmez diye. Klasik görünümden vazgeçemeyen erkekler için kot gömleklerinizden(düğmesi çıt çıtlı vs. olmamak kaydıyla) birini seçin. Siyah deri kayışlı şık saat ile kombininizi tamamlayın.

kot-gomlek-kombini

Kot Üstüne Kot

Kot pantolon üzerine kot gömlek giymek konusunda genelde ciddi fikir ayrılıkları vardır. Ancak bizim size tavsiyemiz kot pantolonunuzun renklerinde bir kot gömlek tercih etmeniz olacaktır.

Benzer Yazilar

Klasik Giyinmeyi Seven Erkekler İçin Stil Önerileri

Erkekler İçin En Tarz Takım Elbise Modelleri

Editor

Dış Görünüş İle Kadınlar Nasıl Etkilenir?

Editor

Kiığılı’da Yeni Sezon

Editor

Bu Yaz Erkek Stiline Yön Veren 3 Detay

ADIDAS | PORSCHE DESIGN BY

Erkek Moda