Image default
FelsefErkek

Evlenme teklifi için öneriler

Evlenme teklifi için öneriler

İşte sonunda hayatınızın kadınını buldunuz. Ona tabiri caizce zil zurna aşıksınız. Artık yastığa başınızı koyarken onun da yanınızda olmasını hatta ömrünüzüm bütününde onu yanınızda istiyorsunuz. Yapılacak şey belli ona evlenme teklifi edeceksiniz. Ama nasıl?

Hayatınızın en önemli anlarından birini öylesine geçiştirmek istemiyorsunuz ve aslına bakarsanız bu fikir bile heyecanlamanıza yetiyor. Nasıl bir yüzük alsam? Nerede evlenme teklifi etsem? Ne giysem? Nasıl davransam? Belli etsem mi? Etmesem mi? Kafanızda bir sürü soru ile boğuşurken neden bu teklifi hep erkekler yapmak zorunda diye de düşünmeden edemiyorsunuz tabii. Size ilk tavsiyemiz bütün bunları bir kenara bırakıp öncelikle sakin olmaya çalışın. Derin bir nefes alın ve size huzur veren kadını düşünün…

Bildiğiniz gibi her kadın farklı şeylerden hoşlanır bu yüzden öncelikle sevdiğiniz kadının kişiliği üzerinde yoğunlaşın çünkü kişiliği size ipuçlarını da beraberinde getirecektir.

Sevdiğiniz kadının nasıl giyindiği ve nasıl aksesuarlar kullandığı da ona nasıl bir yüzük almanız gerektiğini size söyleyecektir.

Kıyafetlerinde ve aksesuarlarında taşlar kullanıyorsa ilk hedefiniz, üzgünüz ama pırlantalar. Gösterişten ve abartılı şeylerden hoşlanıyorsa pırlantanın karatı artacak ve masraflı bir yüzük almanız gerekecektir.

Tam aksine taşlardan hoşlanmıyor veoldukça sade giyiniyorsa şık bir alyans veya küçük taşlı sade bir tektaş “evet” cevabını almanıza yardım edecektir.

Yüzük meselesi tamam şimdi geriye bu teklifi nerede yapacağınıza geldi. Güzel bir akşam yemeğinde evlenme teklifi etmek klasik bir yöntemdir. Sevgiliniz yemeğe düşkünse bunu düşünebilirsiniz. Fakat farklı alternatifler de mevcut. Örneğin sevgilinizle gittiğiniz bir haftasonu tatilinde ya da gecenin bir vakti sizin şarkınız çalarken onu aniden uyandırdığınızda hatta bir gece klubünde mikrofonu birden elinize alarak. Bu seçenekleri düşünürken de lütfen kız arkadaşınızın tarzından yardım alın. Eger yerinde duramayan çılgın bir sevgiliniz varsa gece klubü fikri iyi olabilir.

Artık herşey tamam nerede ve nasıl bir yüzükle evlenme teklifi edeceğinize karar verdiniz. Şimdi sevdiğiniz kadının gözlerine bakın ve ne söylemek istiyorsanız onu söyleyin.Umarız birlikte çok mutlu olursunuz…

 

Benzer Yazilar

Kadınların Dikkatini En Fazla Çeken Erkek Profil Resimleri

Ahmet DOĞDU

Kadın erkek ilişkisinde aile faktörü

Ahmet DOĞDU

Kadınları Cezbetmenin Yolları

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Kadınlara Dair Tüyolar!

Ahmet DOĞDU

Aşık Kadının Beden Dili

Ahmet DOĞDU

ilişkide Kavga Sanatı

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz