Image default
FelsefErkek

 Evliliğe Hazırlanın!

Bekar hayatında oldukça memnun olan ve bu hayat alışan erkekler evlilik düşüncesinde çekinmekte evliliğe sıcak bakmamakta. Ama unutulmaması gereken en önemli faktörlerin başında aile ve toplum baskısı gelmekte. Bu nedenle evlilik öncesi stres yapmadan bilinmeli ki her ne kadar hayatınızdan ertelerseniz erteleyin evlenmek zorunda kalabilirsiniz. Mecburi değil zorla olan bu konuda aşamaları daha rahat geçirebileceğiniz hususlar mevcut. Şimdi birlikte o hususları inceleyelim.

“Bay Bay Hiç Uğramadın Say!”

Gece hayatının çılgın aboneleri arasında yer alıyorsanız ve gece hayatı olmadan nefes alamam diyenlerdesiniz üzgünüz “bay bay ” deme zamanınız geldi. Evli bir erkeğin ara sıra gece dışarı çıkması bile zorken düzenli olarak gece hayatı yaşamanız çok zor. Bu sebeple evlenmeden önce bu alışkanlığınızdan vaz geçmeye bakın!

“Evli Adamlar Klubü”

Eşininiz için en önemli hususlardan bir tanesi de etrafınızda bulunan arkadaşlarınızın evli olmasıdır. Evli olmayan arkadaş her zaman potansiyel tehlike taşır. Kadınlar ne kadar da bunun sorun olmayacağını söylese de bilinç altların her zaman yer eden kargaşalara neden olan bir konudur bu. Bu yüzden evlilik planınızdan önce ya bekar arkadaşlarınızla bol bol zaman geçirin ya da arkadaşınızı da evlenmesi gerektiğine ikna edin.

“Bizim Oğlan Aşıktır, Dilo Dilo Yaylalar”

Evlenmek istiyor fakat askerlik görevinizi yapmadıysanız eyvah başınız dertte. Askere gidenlerin anlattıkları doğrultusunda evliyken askere gitmenin ne kadar zor olduğunu duymuşuzdur. Bu nedenle askerlik görevinden önce evlenmeniz demek maça 1-0 yenik başladınız demek.

“Pes’le Pestiliniz Çıkabilir”

Bu konu evlilik öncesi konuşulması gerekenler arasında en önemli konulardandır. Her erkek gibi sizde futbol oynamaktan, seyretmekten hoşlanıyorsanız elveda demeye hazırlanın. Bir çok kadın futbol izlemek ve oynamanın dışında oyununu oynamadan bile hoşlanmamakta. Futbol benim vaz geçilmezim en azından PES oynamadan olmaz diyorsanız ama dikkat! “pestiliniz çıkabilir”

“Evlendim Balkon Lazım”

Evlilik öncesi olduğu kadar evlilik sonrasında da kişisel bakımınıza formunuza özen gösterin. Her kadın yanında fit görünümlü bir erkek ister. Bu nedenle evlendim bu saatten sonra ne değişekki demeyin formunuzu koruyun.

Benzer Yazilar

İlişkiyi Bitirecek 3 Klişe Erkek Konuşması

Erkek Burcu

Ahmet DOĞDU

Eşinizin Size Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

Kadınları Etkileyen Kokular

Ahmet DOĞDU

Konuşmanın Cinsellikten Daha Önemli Olduğu Ortaya Çıktı

Ahmet DOĞDU

KADINLARIN AŞK BEKLENTİSİ

Editor

Yorum Yaz