Image default
Genel

Farkında Olmandan İpleri Kadınların Eline Vermeyin

İlişkiler başladığında her şey yolundadır. Daha eşit başlar önce… Konuşmalar eşittir, istekler eşittir, paylaşımlar eşittir… Ancak sonra çiftlerden biri daha dominant taraf olur. Bazı ilişkilerde kadın daha dominantken bazılarında ise erkeklerin sözü geçer. Akıllı kadınlar ipleri eline almak ister. Ancak bazı kadınlar ise yönetilmekten hoşlanır. Onlar için maço erkek karakteri vazgeçilmezdir. Diyelim ki kadın ilişkide kontrolü eline aldı. Maço kadın erkeklere neler yapar, neler yaptırır?

maco-kadin

Bir çocuk ağladığında ona dayanamazsınız. İstediklerini yerine getirirsiniz değil mi? Peki bu ağlayan çocuk bir erkekse tepkiniz nasıl olur? Ya da kız çocuğu ise tepkinizde biraz daha farklılık gözlemleyebilir miyiz? Evet kadın olmak her zaman istediğini yaptırma konusunda avantajdır. Akıllı kadınlar bunu bilir ve buna göre davranır. Numaradan ağlar demiyorum. Duygularınızla oynayabilir demek istiyorum. Duygular konusunda kadınlarla yarışa girmeyin. Size avans verir sonra tur bindirir. Bu tarz kadınlar zaten maço erkek karakterlerinden hoşlanmazlar. Kontrol altına alınabilecek erkekleri seçerler. İlişkinin başında eşit giden her şey sonra değişir. Kadın daha çok konuşur. Daha fazla istekler sıralar. Dinlenmeyince ve istekleri yerine getirilmeyince bu sefer duyguları devreye sokarlar. Bazen tatlı dille bazen triplerle size savaş açarlar.  Kazanan hep onlar olur. Gülen bir yüzün altına gizlenen maço kadın görmeye başlarsınız.

maco-kadinlar

Kadınlara, hayatta bir tek o varmış gibi davranırsanız ipleri ellerine alırlar. Sizi de ilişkiyi de yönetmeye çalışırlar. Biraz maço erkek tavırları takının. Fazla değil, kaybetmekten korkmadığınızı gösterin yeterli. Sert ve keskin değil. Rahat olarak da bunu belirtebilirsiniz. İlk özür dileyen, ilk arayan siz olmuşsanız vay halinize. Akıllı kadınlar sabırlı ve inatçıdırlar. Çok konuşurlar ve size fırsat vermezler. Cümlenizin bitmesine fırsat vermeden başka bir olayı, durumu anlatırlar. Ama siz ipleri çoktan kaptırdığınızdan inadınız ve sabrınız yoktur, sesiniz çıkmaz. Eğer haklıysanız bekleyin, sabredin. Haklı olmanıza özür dileyen olursanız maço kadın tarafından yönetilen bir erkeğe dönüşürsünüz.

Benzer Yazilar

Uzun Kadın Kısa Erkek İlişkisi

Ahmet DOĞDU

Saçını Uzatmak İsteyen Erkeklere 5 Öneri

Hayvansever Erkeklerin Çok İyi Bir Sevgili Olacağının Kanıtları Nelerdir?

Ahmet DOĞDU

Yapay Zekâ Geliyor Mesleğiniz Tehlikede mi?

Ahmet DOĞDU

Hangi Aktivite Vücutta Kaç Kalori Yakıyor?

Ahmet DOĞDU

Sabah Koşusuna Çıkmayı Düşünenler için Tavsiyeler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz