Image default
Erkek Moda

Farklı Tasarım Ve Renkleriyle 2016 Damatlık Modası

Erkeklerin en mutlu günlerinde giyecekleri damatlıklar, 2016 yılında birbirinden şık modelleriyle mağazalarda yerlerini aldı. Eğer 2016 yılında evlenme planlarınız varsa ve 2016 damat modası hakkında bilgi almak istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

PZHGGIJyY1vNkYjshsyl

Modellerde daha çok koyu renkler, şık tasarımlar, oturtmalı kesimler dikkati çekse de beyaz ve açık renk tercih etmek isteyenler için de pek çok alternatif mevcut! 2016 damatlık modası ceket, pantolon, gömlek, kravat veya papyonlarıyla birbiriyle uyum içerisinde ve farklılığı kadar rahatlığıyla da oldukça dikkat çekici!

Eğer 2016 yılının yaz aylarında evlenecekseniz ve düğününüz havuz kenarında veya kır düğünü ise, beyaz ve siyah renklerin uyumuyla oluşmuş bir damatlık veya krem doğru bir tercih olacaktır. Smokinlerde damatlıklar arasında oldukça asil bir görünümü sağlayan damatlıklar arasındadır. 2016 yılında smokinler renklendi! Sadece siyah değil, lacivert, bordo, krem, turuncu, pembe, mavi, mor, kırmızı renklerdeki smokin ceketler bulmanız mümkün! Renkli smokin ceketlerin altına mutlaka siyah renk pantolon tercih edilmelidir. Ayrıca Frak, bonjur, jaketataya da bu sene oldukça revaçta!

LipHZvyahX3zdqorqh8Q

Koyu renk tercih edenler için de, oldukça farklı ve güzel tasarıma sahip damatlıklar bulabilirsiniz. Siyah pantolon ve yakası siyah satenden oluşan siyah ceket, beyaz damatlık gömlek ve siyah papyon klasik damatlıklar arasındadır. Daha farklı damatlık tercih etmek istiyorsanız, lacivert, buz mavisi ceket ve siyah pantolon, kruvaze ceketler, yelekli takımlar gibi pek çok alternatif bulabilirsiniz. Ayrıca gümüş grisi ve yakası siyah bir ceket, siyah pantolon, beyaz gömlek ve siyah papyon da oldukça güzel bir damatlık seçimi olacaktır.

2016 damatlık modelleri renkleriyle, model ve tasarımlarıyla oldukça renkli ve şık! Bilinen pek çok ünlü markaların damatlık tasarımlarında, en trend damatlık modası izlerini bulabilmeniz mümkün!

Benzer Yazilar

Beymen’li Olmak Fark Yaratır

Ahmet DOĞDU

Kısıtlı Bütçeyle işyerinde Rahat Giyim

Ahmet DOĞDU

GANT Rugger 2012 Son Bahar Kış

Ahmet DOĞDU

Aksesuar Hakkında

Editor

Uzun Saçlı Erkekler İçin Bakım Önerileri

Editor

Erkekler İçin Kış Spor / Klasik Gömlek Seçimleri

Editor

Yorum Yaz