Image default
FelsefErkek

Felsefe Erkeği Çekici Kılar Mı?

Erkeklerin günlük hayatta kadınları etkilemek için en sık başvurduğu yöntemlerden biri bolca felsefe yapmaktır. Birçok konu hakkında fikir beyan etmek, her konuda bir bilgi sahibi gibi görünmek ve sıkça ünlü felsefecilerin sözlerine konuşma sırasında yer vermek, erkeklerin fazlaca yaptığı davranışlar arasındadır. Peki felsefe gerçekten erkeği çekici kılar mı? Felsefe yapmak, ciddi ve önemli işlerden bir tanesidir. Gerçekten bilgi sahibi olunmayan bir konu hakkında felsefe yapmaya çalışmak bazı durumlarda kişiyi gülünç duruma düşürebilmektedir. Hele ki karşınızdaki kişi felsefe yapmaya çalıştığınız konu hakkında bilgi sahibiyse!

cekici-erkekler Kadınların felsefe yapan erkeği çekici bulduğu söylentisi çok da doğru değildir. Sürekli konuşan, ciddi konular üzerinde yorum yapan ve her sözü başkalarından alıntı olan bir erkek, çekici olmak yerine çoğu kadına itici gelebilmektedir. Tabi felsefeye ilgisi olan kadınları bu konunun dışında tuttuğumuzu söylememizde de yarar var. Bunun yanı sıra azınlık bir kesim kadın da felsefe yapan erkekleri zeki bulduğunu ve bunun için de çekici olduklarını söylemektedir. Bunu söyleyen kadınların azınlıkta olduğunu yinelememizde de yarar var. Felsefe erkeği çekici kılar mı sorusu, birçok ortamda da tartışma konusu olmaktadır. Çakma filozof edalarından sıyrılıp daha neşeli ve eğlenceli bir karaktere bürünmeniz, kadınları etkilemenizde çok daha faydalı bir yöntem olacaktır.

felsefe282174418

Eğlenceli bir kadının ağır bir erkekten hoşlandığı durumlar tabi ki de olabilmektedir. Ancak bunu bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olarak değil, bildiğiniz konularda fikir beyan ederek yapmanız gerekir. Tabi bu duruma biraz eğlenceli bir dil ilave etmeyi de unutmamalısınız. Sosyal medyada fazlaca aktif ve eğlenceli olan bir kadını ağır felsefe sözleri ile etkilemeniz neredeyse imkansızdır. Bu durumu tersine çevirmek ise felsefe yaptığınız konuya ve felsefe yapma dilinize göre değişkenlik göstermektedir.

Benzer Yazilar

Burçlara Göre Erkeklerin Özellikleri

Erkekler İlk Buluşmadan Sonra Neden Aramaz?

Kadınlar Neden Mutsuz Erkekleri Çekici Buluyor?

Erkeklerde Çapkınlık

Ahmet DOĞDU

DÜNYA BAYAN BiLEK GÜREŞi ŞAMPiYONU DENiZ COŞKUN iLE RÖPORTAJ

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Ne Duymak İster?

Yorum Yaz