Image default
FelsefErkek

Flört İnsanı Mısın Uzun İlişki Mi?

Sorumluluk önemli bir kelimedir. Sorumluluk almayı başaran kişiler ancak bu duyguya sahip olabilirler. Sorumluluk duygusu sizin tahammül sınırlarınızı genişletecek bir kavram olup, insanoğlunun varlığını güçlendirir. Sevgi sözcüğü ne kadar günümüzde demodeleşse de hala saf haliyle kendi olma çabasını saklar. Sevgi kişiler arasındaki ilgi, güven, merak ve sadakat duygularının bir arada yuvalanmasıdır. Günümüzde ‘flört etmek’ diye bir kavram çıkmıştır. Özellikle Z tipi popülasyonunda çok sık görülür. Size gelip biri ‘Flört insanı mısın uzun ilişki mi?’ Diye sorduğunda hangi cevabı verirdiniz?

Flört İnsanı

Flört insanı olmak çok da kötü bir kelime değildir. Toplumumuzda bazı kişiler bunu edepsizlik olarak algılar. Muhakkak ilişkilerin bir adı olması gerektiğini söyleyip, iki tarafında sorumluluk alması gerektiğini vurgularlar. Fakat bunun doğru bir kavram olup olmadığı tartışmaya açıktır. Her iki tarafında sorumluluk almadan ilişkiyi yürütebilmesi gerekir. Eğer bir taraf diğerinden daha fazla duygusal ise bu tarz bir ilişki başarıya ulaşamaz. Flört etmenin farklı üslupları vardır. İnsanları tanımak ve deneyim sahibi olmak açısından iyi bir fikir olabilir. Evlilikten önce doğru kararlar verilmesi için flörtlük bir ilişki bazen hayatınıza iyi gelebilir. Tercilerinizi doğru yöne atmanızı sağlayabilir.

Uzun İlişki

Sorumluluk duygusunun en yoğun yaşandığı yerdir. Uzun ilişki insanıysanız, her zaman sevgi alış verişini tam olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu tarz ilişkiler sizin başka işlere olan sadakatinizde yüceltir. Birine bağlı kalma önemli bir problemdir. Bu yüzden ne istediğinize karar verirseniz, karşıdaki inanı da üzmemiş olursunuz. Baştan ilişkinin türüne kara verilmesi gerekir. Böylece ilişkinin temellerini atabilirsiniz. Huzurlu olmanın en iyi yolu içsel ve dürüstçe seçim yapıp bunu karşındakine aktarabilmektir. İşte o zaman gerçek mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Yakışıklı Görünmenin Yolları

Sevgilinize sürpriz yapın

Ahmet DOĞDU

Kadınların Dikkatini En Fazla Çeken Erkek Profil Resimleri

Ahmet DOĞDU

Bayanların hoşlandığı erkek tipleri

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Editor

Kadınlar ile Erkekler Aynı Cümleleri Farklı Anlar

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz