Image default
Genel

Fransız Erkeklerine 7 Adımda Yaklaşıyoruz

Fransız erkek modeller tarz olarak bize uzak modellerdir. Ancak karizmatik ve dikkat çekici olduklarını söylemek yanlış olmaz. Onların tipik aksanları ve fiziksel özellikleri oldukça farklı bir kültürü ve yapıyı simgelemektedir. Fransızların fiziksel özellikler içerisinde kendilerine ayrı bir yer edindikleri kesin. Tıpkı İskandinav erkekleri gibi onları sokakta görseniz tanıyabilirsiniz. Fransız erkekleri nasıl giyinir sorusunun yanıtı ise onları özgür ve rahat giyim tarzından da kolayca anlaşılmaktadır.

Fransızların yemek ve edebiyattaki öncülükleri şüphe götürmez. Ancak her anlamda Fransızları irdelediğimizde bambaşka sonuçlar da karşımıza çıkabilir. Fransızlar stilleri ve tarzları ile senelerdik kendilerinden söz ettirmektedirler. Giyim ve kozmetikteki başarıları sanat ve öncü stiller yaratmada da aynı etkiyi yaratmaktadır. Fransızların fiziksel özellikleri genellikle orta boy ve beyaz tene yatkındır. Renkli gözlü ve geniş ağızları ile gülmenin hakkını veriyorlar. Fransız erkekleri nasıl giyinir dediğimizde zeki ve sanatçı taraflarını ortaya çıkarmak, özgür ruhlarını dışa vuran bir modaya sahip olduklarını söyleyebiliriz. Fransız erkek modeller havalı ve egolu bir karakteri ortaya koymaktadırlar. Biraz kıskanılan erkek modeli olmalarının nedeni de budur. Ünleri dünyaca bilinen ve jest ve mimiklerle konuşmayı seven Fransız erkekler, burjuva tarzını yansıtan, şık kıyafetler giymekten çekinmeyen Fransızlar ayrıca kibar ve romantik olmaları ile de nam salmışlardır. Bakışları etkileyici, çekici ve sanki filmlerden çıkan aktör tavırları sizi şaşırtmamalı. Fit bir fiziğe ve kıvırcık saçlara sahip olmaları onların esaslı özellikleridir.

fransiz-erkek

Fransız erkek modeller boy olarak uzun değillerdir. Çoğunluğu beyaz tenli ve renkli gözlere sahiptirler. Fransızların fiziksel özellikleri yanı sıra sert aksanları ve yıkanmayı pek sevmeyen yapıları ile dikkat çekerler. Fransız erkekleri nasıl giyinir dediğinizde gözlerinizi kapatın ve gözünüzün önüne bir Fransız erkeğini getirmeye çalışın. Karşınızda klasik giyimli, farklı renklerde, flar veya bir atkı takmış, karizmatik bakışlı bir adam canlanacaktır. Fransız filmlerinde yer alan o romantik ve duygusal karizması ağır basan erkekleri Fransız sokaklarında görmeniz gayet normal. Bu adamların fiziksel özelliklerine, kıyafetlerine, tavır ve hareketlerine hayran olan diğer erkeklerin de aynı şekilde giyinmeye, tavır takınmaya özen gösterdiklerine şahit olabilirsiniz.

 

Benzer Yazilar

Erkeklerin Hayalindeki Dünyaca Ünlü 10 Kadın

Ahmet DOĞDU

Sarışın Mı Yoksa Esmer Mi?

Ahmet DOĞDU

Araba Kiralamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Can Düşmanı: Anne ve Eş Arasında Kalmak

Kadın ve Erkek Arasındaki Fantazi Farkları

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğe Alınabilecek En Güzel Hediyeler

Yorum Yaz