Image default
Erkek Moda

Fülar Kullanmayı Seven Erkekler İçin Öneriler

Son dönmelerde erkekler de en az kadınlar kadar modayla yakından ilgilenmeye başladı. Tarzına ve giyimine özen gösteren erkeklerin vazgeçemediği aksesuarların başında fülarlar gelir. Bazı erkeklere göre uğraş verici ve feminen olarak algılansa da stil sahibi erkeklerin vazgeçemediği aksesuarlardan olduğu kesin. Her daim çok sık ve stil bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacak fülarlarınızı istediğiniz ortamlarda her türlü kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz.

erkeklerde-fular-sikligi

     Fülarları birçok kumaş ve model çeşitliliğiyle bulabilir, kalın veya ince olanlarından kullanacağınız mevsim şartlarına göre seçerek kullanabilirsiniz. Daha kalın ve kışa uygun olanlarını atkı, daha uzun olanlarını şal, daha ince ve kısa olanlarını da fülar olarak adlandırabiliriz. Kışın sizi soğuktan koruyan, yazın ise sıcakla boynunuzun direk temasını engelleyen fülarları kombinlerinize zıt renklerde seçerek çok dikkat çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Boynunuzu saran fülar modellerini bisiklet yaka üstlerinizle kombinlemenizi öneririz zira V yakalı üstlerinizle boynunuzu saran fülarları kullandığınızda bu görünüm pek de hoş olmayabilir.

fular-kullanan-erkekler

Bunun yerine V yakalı T-shirt veya gömleklerinizle fülarlarınızı daha bol ve uçları aşağıda kalacak şekilde bağlayabilirsiniz. Yani fülarları yakanın cinsine uydurmak daha hoş duracaktır. Özel bir yere giderken takım elbiselerinizin, ceketlerinizin sıkıcılığından biraz olsun arınmak, bir renk ve tarz yakalamak için daha büyük ve renkli modellerle de fülarları kullanabilirsiniz. Bunun için daha klasik formdaki fülarları tercih ederseniz çok daha uyumlu bir görünüm yakalayacaksınız.

fular-modelleri

Sadece klasik modellerle değil günlük hayatınızda spor kombinlerinizle de fülarlarınızı kullanarak sokak stilini yakalayabilir ve farklı görünebilirsiniz. Kot pantolonlarınızın ve gömlekleriniz üzerine takacağınız şık, renkli bir fülar yaz aylarına hem çok yakışacak hem de stilinizi çok güzel tamamlayacaktır. Farklı farklı bağlama şekilleriyle birbirinden güzel fülarları kullanarak her daim şık ve stil görünebilirsiniz.

Benzer Yazilar

Damatlığınıza Yakışacak Kravat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin Elinin Altında Olması Gereken Aksesuarlar

Ahmet DOĞDU

Podyumlardan 2017 Kış Erkek Giyim Trendleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler Yüz Tiplerine Uygun Saç Modelini Nasıl Bulabilir?

Urban Giyim Tarzı Nasıl Olur?

Editor

Kadınlar Erkeklerde Spor Ceket Beğeniyor

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz