Image default
Genel

Futbol Dünyasının En Çirkin Futbolcuları

Futbol bütün dünya da ilgi ile izlenen milyonları peşinden koşturan ianılmaz bir sektöre dönmüş, doyması doyurulması imkansız hale gelmiş bir spor dalıdır. Futbol ile ilgili herşey herkes tarafından merakla ve heyecan ile takip edilmektedir. Dünya genelin de ve yerel olarak düzenlenen kupa oyunlarıyla bu oyunun heyecanı ve insanların ilgisi artırılmaktadır. Bu sektör içinde bir çok en’ler barındırmaktadır. En iyi futbolcu, en iyi takım ,en iyi stad, en iyi taraftar, en iyi golcü, en iyi hakem, en kötü hakem, en kötü futbolcu, en güzel forma , en yakışıklı futbolcu, en çirkin futbolcu gibi bir çok eni içinde barındırır. Bu yazımızda en çirkin futbolcuların üstünde duracağız.

En çirkin futbolculardan çok tanıdık bir isim ile başlıyacağız. Ülkemizde 3 büyüklerde oynayan oynadığı zamanda oynadığı futbol ile çirkinliği hiç göze batmayan ama dünya genelin de ilk beşe giren futbolcumuz Dirk Kuyt , evet en çirkinler listesine ülkemizde top koşturmuş oyuncumuz mevcut. Sevinsek mi üzülsek mi bilemedim. Ama oynadığı futbolla eminim bütün Fenerbahçeliler gurur duyuyordur.

En çirkin futbolcu  sıralamasında tanıdık bir futbolcu ile devam edelim oynadığı dönemde bir ekol yaratan, inanılma trasfer ücretleri ile hepimizi şaşkına çeviren, hem gülüşü, hem futbolu hepimizin yüzünde bir tebessüm oluşturan büyük yetenek Ronaldinho sıralamada yerini almasa eminim ki hepimizin kafasında bir soru işareti oluştururdu.

En çirkin futbolcular galiba yetenikli oluyor bir başka isimde, dünya kupasında ve oynadığı takımlar da harikalar yaratan bir futbolcu Carlos Tevez bu isimde herkes tarafından bilinen futbolcular buraya kadardı size söyleyeceğimiz. iki tane daha futbolcu kaldı bunlardan birincisi Ian Dowie ikinci futbolcunun ismi ise Luke Chadwick tir.

Bu isimler oynadıkları futbolun dışında görüntüleri ile de karşılarındaki futbolcuları şaşırtmayı başara biliyorlardı. Her futbolcu David Becham gibi olmak zorunda değil yaradan yaratırken herkesi farklı yaratmış. O yüzden insanları ne futbolda ne de başka bir plartform da görünüşleri ile yargılamak hiç doğru değil. Sadece genel olarakyapılmış bir anketinilk beşini sizlerile paylaşmak istedik .

 

Benzer Yazilar

Erkekler Kızlara Açılmak İçin Neyi Beklerler?

ERKEKLERE BÜYÜK KOLAYLIK,LAZER EPİLASYON!

Editor

Bekarlığa Veda Partisi İçin Sıra Dışı Öneriler

Ahmet DOĞDU

Gözde Bekarlar 2019

Editor

Kadınlar Uyarıyor Giyiminizde Asla Ama Asla Yapmamanız Gereken Yanlışlar

Ahmet DOĞDU

Erkek Sakal Çeşitleri ve İsimleri

Editor