Image default
Erkek Moda

Gece Klubünde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bilindiği üzere gece kulüpleri özellikle sahil kentlerinin ve metropollerin değişilmez eğlence mekanları haline gelmiştir. Bu yazımızda sizlere gece kulüplerinde uyulması gereken birkaç önemli davranış hakkında bilgi vereceğiz.

erkekler-ve-arabalari

 İmaj Önemli

 Gece kulüpleri genel olarak herkesin kendine özellikle dikkat ettiği ve ilgi odağı olduğu yerlerin başında gelmektedir. Bu açıdan doğru bir imaj çizmek çok önemli bir husus. Giyim tarzından saç şekline kadar her husus burada ilgi odağı olmak için bir neden.

gece-klubunde-dikkat-edilmesi-gerekenler

 Çalışanlara Saygı Gösterin

Unutmayın ki ne kadar saygı gösterirseniz o kadar saygı görürsünüz. Gittiğiniz mekanda çalışan insanlara göstereceğiniz saygı ölçüsünde hem hizmet kaliteniz artacaktır hem de etrafınızdaki kişiler arasında saygınlığınız.

gece-kluplerinde-alkol-fiyatlari

 Alkolü Fazla Kaçırmayın

Eğer ki içki içmeyi seviyorsanız özellikle bir kız arkadaşınızla beraber eğlencedeyseniz belki de en dikkat etmeniz gereken husus içkiyi fazla kaçırmamaktır. İçkiye karşı ne kadar dayanıklı olduğunuzu mutlaka hesap etmeli ve kendinizi kaybetmeyecek derecede içki kullanmalısınız.

gece-klubune-gitmeden-bilinmesi-gerekenler

 Tartışmalardan Uzak Durun

Gece kulüpleri tartışmaların ve kavgaların çok kolay şekilde süre gelebildiği yerlerdir. Özellikle alkolün etkisiyle büyüyen tartışmalar çok vahim şekilde sonuçlanabilmektedir. Bu yüzden özellikle hararetli tartışmalardan uzak durulmalı.

gece-klubunde-cok-harcamamak-icin-ne-yapmali

Gelirinize Göre Harcayın

Gösteriş yapmak amacıyla gelirinizin üzerinde bir harcama yapacak olmanız unutmayın ki sizi ilerleyen günlerde zor durumlara sokacaktır. Bu yüzden bütçenizi iyi ayarlamak zorundasınız.

 

 

Benzer Yazilar

Sonbaharda da Cool Görünümünü Devam Ettirmek İsteyen Erkeklere Öneriler

Erkeklerde Dar ve Bilek Pantalon Modası

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Güneş Gözlüğü Stili

Ahmet DOĞDU

Yaz Kokusu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ahmet DOĞDU

Diesel 2011 Erkek Kataloğu

Ahmet DOĞDU

Gri Takım Elbise ile Her Zaman Şık Olun

Editor

Yorum Yaz