Image default
Erkek Moda

Geçmişten Bugüne Brad Pitt’in Giyim Tarzı

Brad Pitt her dönem adından söz ettirmeyi başarmış Hollywood karakterlerinden birisidir. Çok yakışıklı olması, rol alacağı filmleri başarılı bir şekilde seçmesi ve başarılı bir oyuncu olması dışında onu orijinal yapan bir Brad Pitt giyim tarzı olduğu da gözden kaçmamalıdır. Brad Pitt giyinirken ya da saçlarına şekilde verirken cesur davranır ve bu durum da onun popülaritesinin artmasında etkili olmuştur. Peki Brad Pitt nasıl giyinir?

Brad Pitt Stili

Brad Pitt giyim tarzı deyince aklınıza ilk olarak rahat ve salaş bir tarz geliyor. Bizi Ayıran Nehir ve Dövüş Kulübü, hatta Thelma ve Louise’deki küçük rolü ile kendisini serseri, başına buyruk ve aşırı derece kendine has bir insan olarak tanıdık. Bunlar aktörün ilk dönem oyunculukları. genel olarak buradaki imajına uygun olarak renk ve desen seçiminde aşırı derecede rahat davranıyor.

Brad Pitt Giyim Tarzı
Brad Pitt Giyim Tarzı

Brad Pitt özel geceler dışında takım elbiseyle pek görmeyiz. ama takım elbise giyecekse de kendi seçimlerini konuşturuyor. Hiç olmaz denen renkleri bir araya getirebiliyor. Beyaz gömlek üstüne krem bir ceket ve gri bir fularla kendisini görebilirsiniz. Ama her giydiği farklı olsa da uyumlu ve orijinal.

Brad Pitt Saç Modelleri

Brad Pitt’le ilgili bir diğer konu ise Brad Pitt saç modelleri konusudur. Bu konuda da sınırsız ve sürekli değişen bir tarza sahiptir. Yıllar içinde onu bir çok farlı saç modeli ile görümüşüzdür. Onu ilk dönemlerinde omzuna ulaşan uzun saçları ile hatırlarsınız. Daha sonra ise önleri hafif uzun ama arkası kısa daha erkeksi bir saç modeli kullanmıştır.

Brad Pitt saç modellerinin zaman içinde değişimi
Brad Pitt saç modellerinin zaman içinde değişimi

Ancak kullandığı kısa saç modelleri de değişir. Tamamen kısa, yukarıdaki bölümler usun ama yanlar kısa gibi saç kesimleri de kendisine yakışır. Kısacası yıllar geçer ama Brad Pitt saç modelleri içerisindeki yenilik ve değişimler geçmez.

Brad Pitt Takım Elbise Seçimi

Brad Pitt takım elbise deyince akla ilk gelen modern ve slim kesim ceketler ve bunlara uygun pantolonlarla yapılan takımlardır. Gömlek rengi konusunda siyah ve beyazdan vazgeçmez pek. Ama ceket rengi konusunda daha sınırsız bir tarzı var.

Krem renk, gri tonları, siyah ve toprak tonları ceketleri kendisinde görebiliriz. Bu arada retro tarz Brad Pitt takım elbise seçimlerinin de çok başarılı olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Benzer Yazilar

Türk Erkeklerinin Giyim Tarzı

Ahmet DOĞDU

Salaş Erkek Hırkası Modelleri

Editor

Kıyafetinizle Cool erkek olun

Ahmet DOĞDU

Hugo Boss ilkbahar Yaz 2011 Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Kolay Kombinler ile Erkeklerde Sokak Tarzı

Editor

Uzun Boyle Erkekler için Birbirinden Şık Ceketler

Ahmet DOĞDU