Image default
Erkek Moda

Geçmişten Günümüze Erkeklerin En Çok Tercih Ettiği Saç Modelleri

Saç modeli denince sadece kadın akla gelmemeli. Günümüzde erkekler kendine uygun saç modelini kavrayıp yaptığı zaman büyük değişikler ortaya çıkar. “Sakal erkeğin makyajıdır.” repliğini bir çok yerde duymuşsunuzdur fakat sakala uygun, yüz hatlarınıza uygun saç modelini yakalayabilmek tecrübe ister ve o uyumu yakaladığınız da işte modayı yakaladınız demektir! Çünkü moda kendinizin en iyi versiyonunu, size yakışanı yaratmak ya da bulmak demektir. Saçınıza uygun bir sürü erkek saç kesim modelleri vardır. Uzun saçlara sahip olmak modası geçmeyen bir modeldir lakin bu konuda uzman olanlar size yakışan en iyi modeli yakalayıp sizlere uygulayacaktır.

Erkek Saç Kesim Modelleri
Erkek Saç Kesim Modelleri

Yeni Modellere Bir Göz Atın!

Moda sürekli değişen ve zaman geçtikçe geriye dönüp tekrarlanabilen de bir şeydir. Günümüz yeni saç modelleri erkek saç modellerinden bahsedecek olursak biraz eski çağlara dönmüş bulunmaktayız. Henüz saç makinesi icat edilmemişken eski çağlardaki o doğal, salaş uzun saçlı erkeklerin modası tekrar geldi. Gerçi o zaman da bu saç stiline moda denilir miydi bilemem fakat şu an günümüzün modası halinde olduğunu rahatlık ile söyleyebilirim.

Yeni Saç Modelleri Erkek
Yeni Saç Modelleri Erkek

Gür Saçların Eskimeyen Güzelliği…

En güzel erkek saç modelleri denince tabi ki de “en moda” olanı algılamamalıyız çünkü en güzel olan her zaman bize en çok yakışan olandır. Pek çok kişi salaş olmaktan yanadır ve bunun yanı sıra klasik olan, doğal olan saçların modası da kolay kolay geçmemektedir. Eğer ki gür bir saçınız var ise saçınızı rahat bırakın derim çünkü saçları türlü jellere aşırı maruz bırakmamak en iyisi olacaktır. Üstelik gür saçlar doğal olarak zaten oldukça havalıdır. Eğer saçınız gür değil ise saçlarınızı sadeliğe bırakın, sonuç olarak sadeliğin modası da geçmemektedir. En güzel erkek saç modelleri sadece en güzel saçlara sahip olan erkeklere mahsus değildir. Kendinize, saçınıza, tarzınıza güvenin.

Benzer Yazilar

Damat Tween 2016

Ahmet DOĞDU

Sakal Uzatma ve Bakımı İçin 5 Tüyo!

Editor

Erkek Giyiminde Renk Uyumu

Ahmet DOĞDU

Erkekte Uzun Saç

Ahmet DOĞDU

Kış Modası: Soğuktan Korunmanın Stil Rehberi

Ahmet DOĞDU

Palto Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Editor