Image default
Erkek Sağlık

Ginseng Sperm Miktarını Arttırıyor

Ginseng, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini artıran bir bitkidir ve fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır. Ginseng’in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özellikle prostata karşı) olumlu bir şekilde etkilediği de bilinmektedir.
Ayrıca o, erkeklerde aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan performans düşüklüğünü de gidermektedir.
Ginseng’in kadınlar üzerindeki beynin hafıza (bellek) merkezlerini uyarıcı etkisinin bulunması ise yenidir. M.S 1. yüzyıla ait bir Çin metnine göre; Ginseng, zihni güçlendirici, irfan ve bilgeliği artırıcı bir şifalı bitki olarak tanımlanmakta ve düzenli kullanımının yaşam süresini artıracağı belirtilmektedir.  Çoğu insan Ginseng’in kuvvet verici bir tonik ve çeşitli hastalıklara karşı bir koruyucu olduğuna inanmaktadır.

Benzer Yazilar

5 Adımda Mükemmel Tıraş

Ahmet DOĞDU

Saçlı Derinizi Güneşten Koruyun

Ahmet DOĞDU

MEDULLAMAX BİR ŞİFA DEPOSUDUR!

Ahmet DOĞDU

Kulak Kıllarından Kurtulun

Ahmet DOĞDU

Six Pack Yapmanız İçin İhtiyacınız Olanlar

Ahmet DOĞDU

Kalp Krizi Belirtilerini Önlemek İçin Ne Yapılmalı?

Editor

2 Yorumlar

ginsengg 07 Haziran 2011 at 13:21

Artık yediğimiz içtiğimiz besinlerde ginseng var bu bitkinin faydalarını saymakla bitiremeyiz cinsel yaşamda da etkisi var fakat yalnız başına ginseng pek etkili olmayabilir.Kullandığım bir ürün vardı adı “maxromen” onun içinde de ginseg vardı ama içerisinde başka bitkilerde vardı.İhitiyacı olanlara önerebileceğim bir ürün.Tamamen bitkisel ve hiç bir yan etkisi yok.

Cevapla
ginsengli bobo 10 Ağustos 2011 at 22:20

cinsel performans için ginseng çok faydalı ve etkili bir bitki.

Cevapla

Yorum Yaz