23.2 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Haz 22, 2019
Erkek Moda

Gömlek ve Kravat ile Giyebileceğiniz 8 Hırka

Hırkalar, birçok erkeğin kış aylarında kullandığı ve gelişen moda anlayışı dahilinde kendilerine daha da geniş bir kullanım alanı bulmaya başlayan birer tarz unsurudurlar. Daha önceki dönemlerde sadece belli başlı modellerinin ceket altı giyilerek gömlek ve kravat kombinine uydurulduğu bilinmektedir. Ancak içerisinde bulunduğumuz dönemde, yeni üretilen hırka modelleri sayesinde bu kombin de çeşitlilik kazanarak kullanım alanını ve seçeneğini artırmış bulunmaktadır. İşte, gömlek ve kravat ile kombinlenebilecek 8 hırka modeli:

siyah-beyaz-erkek-hirka.jpg

1. Gri ve Beyaz Tonları

Gri ve beyaz tonlarındaki yakalı ceket hırkaları mavi veya yeşil kravat ile kombinleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken unsur, gömleğinizin de kravatınızla aynı renkleri barındırmasıdır.

2. Ceket ile Kombinlenebilen Hırkalar

Kravat ve gömlek ile beraber giyilebilen hırkalar arasında yer alan ve uzun yıllardır varlığını koruyan ceket altı ince hırkalar, kombininize hem zarif ve estetik, hem de otoriter ve ciddi bir görünüm katmanızı sağlayacaktır.

gomlek-kravat-hirka.Jpeg

3. Kalın Yakalı Hırka Modelleri

Gömlek ve kravat ile kombinlenebilen hırka modelleri arasında yer alan bir diğer model ise büyük düğmeleri ve kalın yapısı ile işlemeli kalın yakalı hırka modelleridir. Bu modeller gömlek olmadan sadece tişörtle giyilebildiği gibi kravat ve gömlek ile de oldukça uyumludurlar.

4. İnce Hırka Modelleri

Yazdan kalma sonbahar günlerinde sizleri terlemekten ve bunalmaktan koruyacak olan bu hırka modelleri, hem zarif hem oldukça estetiktirler.

5. Kalın Yakalı Beyaz Hırkalar

Beyaz her giysiye kolaylıkla kombinlenebilen bir renktir. Bu renkteki hırkaların görünümü ise bambaşkadır. Gömlek ve kravatınızla kombinleyeceğiniz beyaz hırkalar ile yumuşacık ve saf bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kare-desenli-erkek-hirka-modelleri.jpg

6. İnce Kare Desenli Hırkalar

Olgun ve ciddi bir görünüm yakalamak istiyorsanız, kare desenli ince hırkaları tercih edebilirsiniz. Böyle olgun bir tarz sahibi olurken, estetikten de ödün vermemiş olacaksınız.

7. Kahverengi Yakalı Hırkalar

Kahverengi ve yakalı hırkalar ile gene kahverengi veya kırmızı tonlarında giyeceğiniz kravat ile gömlekler, hem pastel tonlarını bir araya getirmenizi hem de sanatsal bir moda anlayışını yansıtmanızı sağlayacaktır.

8. Gri Tonlarında Yakalı İnce Hırkalar

Gri tonlarında seçeceğiniz yakalı hırka modeli ile siyah kravat ve beyaz ya da gri gömlek sayesinde hem ciddi hem de profesyonel bir görünümü kombininize aktarmayı başarabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Kıl Dönmesinin Nedenleri Ve Tedavisi

Editor

Yaz Düğünleri İçin Damatlık Alternatifleri

Editor

2019 Yaz Dönemi İçin En Son Şort Mayo Stili

Editor

2013 ERKEK AKSESUAR MODASI

Erkek Moda

Erkekleri Stil Sahibi Gösteren Detaylar

Editor

Her Erkeğin Mutlaka Sahip Olması Gereken Şeyler

Editor