Image default
Genel

Gözde Bekarlar 2019

Her geçen yıl gençlerin evliliğe olan ilgisinin azaldığını son yıllardaki evlenme sayıları göstermektedir. Bu sayının azalmasında ekonomik nedenlerin dışında genç nüfusun hayranlıkla sosyal medyadan takip ettiği gözde bekarlar 2019 listesi yer almaktadır. Bu yazıda size erkek gözde bekarlar 2019 listesi aktarılacaktır. Sosyal medyanın yaygınlaşması ile ünlüler her anlarını takipçileri ile buluşturuyor ve her geçen gün hayran kitlelerini arttırıyorlar. Beyazından esmerine, sarışınından sakallısına, sakalsızından kısa boylusuna, uzun boylusundan tüysüz olanına kadar hemen hemen tüm ünlülerin hayran kitlesi var. Bunu sosyal medya takipçi sayılarıyla anlayabiliyorsunuz.

  1. İş Adamı Bekar Ünlüleri: Türkiye’nin en büyük holdingi olan Sabanı Holding’in veliahtı Hacı Sabancı, evlilik çağına gelmiş olmasına rağmen evliliğe sıcak bakmayan gözde bekarlar 2019 listesinde yerini almıştır.

  1. Eğlenceli Bekar Ünlüleri: Babası eski gazinocular kralı olan Fahrettin Aslan’ın oğlu Mehmet Aslan aşk hayatını gizli tutarak bu yıl ki gözde bekarlar 2019 listesinde yerini almıştır.
  2. Yakışıklı Bekar Ünlüleri: Halit Ziya Uşaklıgil’in ölümsüz eseri olan Aşk-ı Memnun’un 2002 yılında diziye çevrilmesiyle meşhur olmanın kapılarını açan Kıvanç Tatlıtuğ da gözde bekarlar 2019 listesinde yerini korumaktadır.

  1. Sosyete Bekar Ünlüleri: Sosyetinin önde gelen isimlerinden Erol-Tilda çiftinin oğulları Ralf Tezman bir zamanlar uzun süreli aşk yaşamına sahip olmasına rağmen bir türlü kendini gözde bekarlar 2019 listesinden çıkaramayan isimler arasında yerini korumaktadır.
  2. Komedyen Bekar Ünlüleri: Talk Show ile ünlü olan komedyen Beyazıt Öztürk’te halen gözde bekarlar 2019 gemisinde seyir etmektedir.

Gözde Bekarlar 2019  listesini arttırmak mümkün olup bunların kim olduklarını bugün sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Her birinin takipçisinin bol olduğu gözde bekarlar 2019 listesi bu yılda kabarık olup gençlerin gözdesi olmaya ve neslimizin bir müddet durağanlık yaşayacağı aşikar bir şekilde görülmektedir.

Benzer Yazilar

BİR ERKEĞİN EVİNDE OLMASI GEREKEN ŞEYLER

Editor

Erkekler Tarafından En Çok Beğenilen Oyunlar

6 Adımda İtalyan Erkekleri Tanıyalım

Ahmet DOĞDU

İyi Gitmeyen Bir İlişki Nasıl Düzeltilir

Ahmet DOĞDU

Unutulmaz Bir Yaz Tatili için Yer Önerileri

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Hakkın Daha Önce Duymadıklarınız

Ahmet DOĞDU