Image default
Erkek Moda

Gri Takım Elbise ile Her Zaman Şık Olun

Erkekler her zaman bakımlı ve şık görünmek ister. Şıklığın vazgeçilmez adresi ise takım elbiseden geçmektedir. Takım elbise davet, organizasyon gibi yerlerde kullanıldığı gibi günlük yaşamda da kullanılmaktadır. Gündelik hayatta şık olmak isteyen birçok erkek gri takım elbise tercihinde bulunabilmektedir. Eskilerde çok fazla tercih edilen düz parlak griler artik yerini kaşe, ekose gibi desen veya kumaşlara bırakmaktadır.

Sonbahar- kış sezonunda şık bir şekilde görünmek isteyen erkekler ise gri takım elbise kombinleri ile göz kamaştıracaktır. Gri takım elbise deyince birçok erkek bu renkten kaçmaktadır. Oysa gri her ton cilt rengi ile mükemmel bir uyum sağlayabilmektedir. Gündelik hayatta gri takım elbise tercihinde bulunacaklar ise siyah örme, boğazlı kazak tercih etmelidirler.

Ceket olarak ise ekoseli gri ceket tercih edilmelidir. Pantalon tercihinde ise ceket renginden daha koyu bir gri tercih edilmelidir. Kumaş yerine keten pantalon daha şık bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca pantalon seçiminde yine ekose tercih edilebilmektedir. Bu sayede hem spor klasik karışımı bir kombin oluşturarak, gündelik hayatta göz kamaştırıcı olmak mümkün olmaktadır. Bunun yanında koyu gri ceket tercihinde bulunulacaksa beyaz veya krem renk kazak da mükemmel bir uyum sağlayarak, şık bir görünüm oluşturmaktadır. Bunun yanında şık atkılar, saat, ayakkabı veya bot tercihi ile eşsiz bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Davet, düğün veya yemek gibi özel organizasyonlarda ise parlak gri takım elbise tercih edilebilmektedir. Fakar parlak gri her ten ile uyum sağlamadığı için farklı ve kötü bir görünüm oluşmasına neden olmaktadır. Esmerseniz eğer koyu gri ve parlak takım elbise tercihinde bulunmalısınız. Gömlek olarak ise hiç şüphesiz siyah şık bir görüntü oluşturmaktadır. Beyaz tenli kişiler ise genel olarak açık gri ve parlak takım elbise tercihinde bulunabilmektedirler. Gömlek ise çok açık gri, siyah veya beyaz olabilmektedir. Ayrıca aksesuar hiçbir şekilde atlanmamalıdır. Kol düğmeleri, şık bir kemer ve saat ile kombin tamamlanmaktadır. Ayrıca ayakkabı olarak hafif sivri burun, mat veya rugan tercih edilebilmektedir.

Benzer Yazilar

Erkek Giyimine Renk Geldi

Ahmet DOĞDU

Palto Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken 5 Madde

Editor

Kahve Tutkunu Erkeklerin Vazgeçemeyeceği Aromalar

Ahmet DOĞDU

Erkek Dövmesinde 2018 Trendleri

Erkek Saç Bakımı

Editor

Spor Giyinmeyi Seven Erkekler için Trend Önerisi