23.1 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Erkek Moda

Gri Takım Elbise Kombinleri

KATILDIĞINIZ DAVETİN KURTARICISI

Bilindiği üzere erkekler her ne daveti olursa olsun tercih ettikleri tek kombin takım elbisedir. Dolayısı ile birlikte gri takım elbise kombinleri üzerine yaptığımız araştırmalarda erkeklerin David Beckham’ı örnek alması oldukça fazla sayıya ulaşmaktadır. Bu bakımdan gri takım elbise için yapılabilecek kombinleri sizler ile paylaşacağız.

takim-elbise-kimbinleri

Siyah rengin tutkusu

Gri bir takım elbisenin altına giyebileceğiniz siyah gömlek sizi ağırbaşlı biri olarak gösterse de özellik ile erkeklerin ilk tercihleri arasında siyah gömlek gelmektedir. Gri bir takım elbise altına siyah gömlek, üzerine İtalyan tarzı bir yelek ve siyah ile beyaz şeritlerin harmanlandığı bir kravat ile kombinlemek fit bir vücuda sahip olduğunuzun en iyi göstergesi olabilir.

takim-elbise-kombinleri

Gri takım elbisenin mavi ile uyumu

Takım elbiselerinizi yardımcı aksesuarlar ile tamamlamak aynı zamanda en iyi kurtarıcı olarak bilinmektedir. Erkeklerin hazırlanırken oldukça fazla ayrıntıya girmeden katılacaklara davete çok kısa sürede hazır hale gelebilirler. Özellik ile gri takım elbise kombinleri içerisinde beyaz bir gömlek ile mavi bir kravat ile iyi bir uyumu yakalayabilirsiniz.

gri-takim-elbise-modelleri

Takım elbise ile sportif bir görünüm

Sportif bir tarzım var ve katılacağım davete takım elbise ile katılmam gerekiyor diyor iseniz; son zamanların modası olan ekose gömlek ile takım elbiseniz ile spor bir görünümü yakalayabilirsiniz.

gri-takim-elbise-modelleri (2)

Kurtarıcı aksesuarların uyumu

Takım elbise giymek erkeği aynı zamanda daha olgun göstermesi ile daha asil bir görünüm elde etmesine olanak sunan en iyi kıyafet türüdür. Takım elbisenizi kurtarıcı aksesuarlarınız ile daha gösterişli ve oldukça farklı bir tarza sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz.

2016-takim-elbise-modelleri

Dost yüze düşman ayağa bakarmış

Takım elbisenizin altına giyeceğiniz ayakkabı en önemli kombin parçasıdır. Dolayısı ile gri takım elbise kombinleri arasında tamamlayıcı parça olarak siyah ayakkabı ya da kahve tonlarında ayakkabı tercihinizde daha iyi bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Benzer Yazilar

Spor Yapan Stil Sahibi Erkekler İçin Giyim Önerileri

Erkek Şort Modelleri 2013

Ahmet DOĞDU

2016 Saç Modası Kritikleri

Editor

Kilolu Erkekler İçin Giyim Tarzı Önerileri

Ahmet DOĞDU

Gece Klubünde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Editor

Erkekte Dövme İçin İdeal Yer Neresidir?