Image default
Genel

Güçlü Bir Kadını Etkilemenin 5 Yöntemi

Kadınları etkileme zordur. Onların erkeklere nazaran daha zor etkilendikleri ve bu etkilenme süresinin de uzun olduğunu söyleyebiliriz. Hele de güçlü kadını etkilemek oldukça zordur. Kadını etkileme için yapmanız gerekenle güçlü karakterli bir kadını etkilemek çok daha zordur. Peki bunun için ne yapmamız gerekiyor. İşte size fikir verebilecek 5 yöntem.

kadini-etkilemenin-yontemi

  1. Kadını etkilemek istiyorsanız hoşlandıkları şeyleri net olarak bilmelisiniz. Bu konuda sizin de bilginiz olmalı. Duygularının derinlerine daha fazla inmeye çalışmalısınız. Kadınlar güçlü karakterli olsalar veya öyle gözükseler bile mutlaka duygusal tarafları vardır. Bunu bulun ve ona göre kendinizi ayarlayın. Ortak noktaların üzerinde durun. Aksi halde kadını kazanmanız son derece zordur.
  2. Güçlü kadınları etkileme sizin de güçlü karakterde olmanıza bağlıdır. Bu nedenle sizin de güçlü taraflarınızı görmesini sağlamalısınız. Aksi halde sizi zayıf biri olarak görebilir ve sizden soğur.
  3. Güçlü kadını etkileme sıradan davranışlarla elde edebileceğiniz bir durum değildir. Bu nedenle farklı taraflarınızı ortaya çıkarmalısınız. Belli bir karakterinizin olduğunu ve yaşamınızın içinde sınırlar olduğunu ona hissettirin. Asla yalvarır halde veya hatalı bir durumda olduğunuzu hissettirmeyin. Güçlü ve bilgili olun. Ne istediğini ve ne yaptığını bilen ve kendinde emin havanızı takının.
  4. Kadını etkilemek için pes etmeyin. Konu ne olursa olsun biraz savaşın. Bu savaş ona karşı olmaktan ziyade çevredeki insanlara ve olaylara karşı olursa daha iyi olur. sınırlı şekilde onunla zıtlaşın.kadin-nasil-etkilenir
  5. Güçlü kadınlar da diğer kadınlar gibi gizemli ve macera dolu bir erkeğe karşı ilgi duyarlar. Kadınları etkileme zor olsa da korkusuz ve gizemli bir yapıyı onlara yansıtırsanız onları etkilemeniz daha kolay olacaktır.

Güçlü kadını etkilemek için bunlar birer tavsiye. Karşınızdaki kadının özelliklerini ve sizden ne istediğinden emin olursanız çok daha rahat ve kolayca onların hayatına girebilirsiniz.

 

Benzer Yazilar

Arabasına Aşık Erkekler

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Uyarıyor Giyiminizde Asla Ama Asla Yapmamanız Gereken Yanlışlar

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Kadınlarda İtici Bulduğu 5 Özellik

Ahmet DOĞDU

İyi Gitmeyen Bir İlişkiyi Düzeltmenin 12 Yolu

Ahmet DOĞDU

Araba Kiralamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Şık Görünmek İçin Marka Giymek Şart Mı?

Yorum Yaz