24.9 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Haz 22, 2019
FelsefErkek

Güçlü Bir Kadını Etkilemenin 8 Yolu!

Kadınlar ve Güç, Türkçe de kelimelerin daha kışkırtıcı bir kombinasyonu var mı? İçme ve sürüş mü? Gençler ve seks? Bir kadın asla çok zengin ya da çok zayıf olamaz, ama çok yakın bir zamana kadar çok güçlü olabilir, bunun için – kendini kamufle edebilecek kadar akıllı değilse – o genellikle fiyatı ödedi. Bazen o kazık yanmış var. Bazen şehir dışına kaçtı. Bazen sadece cinselleştirildi, bu, yok olmasa bile, başarılı bir kadını etkisizleştirmenin en kolay yolu oldu.

Elbette, kadınlar sahnelerin ardında uzun bir etki yaptılar. Birkaç bin yıl önce bu, Aristoteles’in dikkatini dağıtmaya yöneldi: “Kadınların yönetip yönetmediğini veya yöneticilerin kadın tarafından yönetilip yönetilmediğini ne derece değiştiriyor? Sonuç aynı.” Özellikle yerli cephede, kadınlar sessiz otoritenin bir gerileme markasında uzman olarak kabul ediliyor: Eski atasözü Amerikalı bir kadının bir krize yükseldiğini, ancak bir Fransız kadının bir krizin asla ortaya çıkmadığını görmesini sağlıyor. Ve bir annesi olmayan hiç kimse, bir parmağını kaldırmadan ve onun varoluşundan dolayı, bir hayatın üstünde büyük, açık uçlu, geri dönülmez bir etki bıraktığını inkar edebilir. Kadınları hele hele güçlü kadınları etkilemek zordur. İşte güçlü kadınları etkilemenin 8 yolu:

1: Güven Verin

Ülke Çapında Gale Kralı Genel Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı,

Eğer bir işte başarılı olmak istiyorsanız, kendinize güvenmeniz gerekir.
Ancak, özgüven sahibi olmak bazı kadınlar için diğerlerinden daha kolay olabilir. Ne kadar muhteşem olduklarını hatırlayan zor bir zaman geçirenler için Kral, saygının emrini vermek için gereken güveni taklit etmeyi önerir. Zor bir günün ardından iyi bir ağlamaya ihtiyacınız varsa, duygularınızı özel olarak bırakın ve işyerinize her zamanki gibi güçlü görünün.

2. Özür Dilemeyin

Kadınlar başarısızlığı dışa vurma ve başarıyı içselleştirme alışkanlığına sahipler.
Gerekmediğimiz zaman “özür dilerim” demekten dolayı suçluyuz, ancak kadınların bu kötü alışkanlığın hepimizi devalü ettiğini fark etmesi gerekiyor.

“Üzgünüm” demek yerine, başkalarını bir dahaki sefere daha iyi yapmaya teşvik etmek veya işvereniniz için de aynısını yapmak için yapıcı geri bildirimler kullanın.

3. SAHİP OLDUĞUNUZ HER ŞEYİ HAK ETTİĞİNİZİ BİLİN

“Çok yol katettik bebeğim!” Dedi King. Ancak, bugünün profesyonel kadınları, ilerlemeye devam etmek için aldıkları zorlu çalışmaları kabul etmek zorunda.Örneğin, ödeme boşluğu nakavt edilmelidir. Bu engel, ancak kadınların, sahip olduklarını hakettiklerini ve ne istediklerini sorduklarını fark ettikleri zaman, ancak fethedilebilir.

4. İNSANLARLA KONUŞMAYI ÖĞRENİN, ANCAK SİZİ DEĞİŞTİRMESİNE İZİN VERMEYİN

Bir insanın dünyasında başarılı olmak için ne gerektiğini anlayın, ama kendiniz için doğru olun. Erkekler için neyin başarılı olduğunu bilmek önemlidir, ancak kadınlar ayrıca erkeklerin tipik olarak yapmadıkları masaya ne getirdiklerini tanımlamak zorundadır. Merhamet gibi kişilik özellikleri, içgüdüleri ve zarafeti beslemek, kadınlara erkek meslektaşlarına üstünlük sağlayabilir.

 

5. OLUMLU OLUN

Günün sonunda işverenler, tüm takımlarını iyi göstermeye kararlı ve olumlu olan birini isterler. Bu, tüm şeker ve 7/24 gökkuşağı olmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez, ancak havalı bir tavır takınmak ve serinliğinizi kaybetmeden zorluklarla karşılaşmak sizi vazgeçilmez kılar.

Bu pozitifliğin bir parçası, iş arkadaşlarınıza saygı göstererek ve söylediklerinize dikkat ederek gelir.

6. GÜÇLÜ BİR AĞ OLUŞTURMAK İÇİN İLİŞKİLERİ GELİŞTİRİN

Bir akıl hocası bulmak ya da başka bir kadın için akıl hocası olarak, özellikle de diğer kadınlar, ihtiyacınız olduğunda yardım etmek için orada olacak güçlü bir destek duvarı inşa edersiniz. Güvenilir bir ağ kariyerinizi sadece istediğiniz yerde değil, aynı zamanda en çok ihtiyacınız olduğunda kişisel destek de sağlayabilir. Yaptığınız harika işlerin dışında bir insan olarak sizi anlayan insanlara sahip olmak, iş yerinde rahat hissetmenizi sağlar.

Ve takdir ettiğinizde, zaten yaptığınızdan daha da çalışmak isteyebilirsiniz.

7. DEVAM ETME ZAMANI GELDİĞİNDE BİLİN

Bir pozisyon veya şirketten ayrılma zamanının bilinmesi, kadınlara başarılarına sahip olma ve daha fazlasını yapma gücü verir.

Sizin için neyin uygun olduğunu düşünün, ve eğer uymuyorsa orada kalmanıza gerek olmadığını biliyoruz.
Bazen, hareket etme zamanı, bir şirket için yapabileceğiniz her şeyi yaptığınızda veya artık meydan okumadığınız zaman gelir. Diğer zamanlarda, ayrılma zamanı, etrafınızdakilerin, iyi çalışmalara olan bağlılığınızdan yararlanması ve krediyi kendileri için tutmasıdır. Ne zaman yararlandığınızı bilin ve kendiniz için ayağa kalkmaktan korkmayın.

8. ÇOK SEVİN

Hiçbir kadın kendisine çok aşık bir erkeğe kayıtsız kalamaz.

Benzer Yazilar

Sevgilisi Olan Erkekleri Çekici Kılan Nedir

Editor

Çok Güzel Kadınlarla Birlikte Olan Erkeklerin 8 Sırrı

Kadınların Erkekleri Terk Etmesinin 8 Bariz Nedeni

Editor

Kadının Erkek Gözünde Değeri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri?

Kadınların Erkeklerden İntikam Alma Yöntemleri

Editor