Image default
FelsefErkek

Güçlü Bir Kadını Nasıl Etkilersiniz?

Güçlü kadınlar, ne istediklerini bilen ve hayatlarındaki temel sorunları çözmüş olan kadınlardır. Hayatlarını devam ettirmek için hiç kimseye ihtiyaç duymazlar ve yalnızca birlikte vakit geçirmekten hoşlandıkları kişilerle ilgilenirler.

İşte güçlü kadınları etkilemenin püf noktaları

Ayakları Üzerinde Durma

Güçlü kadınlar kendi ayakları üzerinde durabilen erkeklerden hoşlanır. Örneğin ne kadar zengin olursa olsun baba parasıyla gününü gün eden erkeklerin bu tür kadınlar için hiçbir çekiciliği yoktur. İşini gücünü kurmuş, başarılı ve çalışkan erkekler ilgilerini çeker. Çalışkan olmak burada çok önemlidir. Henüz başarıya ulaşamamış olsa bile, çalışkan ve azimli erkek, güçlü kadınlara güven verir.

Kendine Güven

Kendine güven aynı zamanda o kişinin hayata karşı gücünü gösteren en önemli özelliklerden biridir. Her güçlü kadın karşısında onun gibi güçlü, hayata karşı dik durabilen bir erkek ister.  Kendine güveni olan erkek, karşı tarafın özgürlüklerini kısıtlamaz veya başarıları altında ezilmez.

Kibar ve Saygılı Olmak

Maço olarak nitelenen erkeklerin, bu tarz kadınlar için hiçbir çekicilikleri yoktur. Erkeği kadından daha üstün görüp bunu her fırsatta dile getiren biriyseniz güçlü bir kadını tavlama konusunda şansınızın çok yüksek olmadığını belirtelim. Bu tarz kadınlar kendilerine karşı nazik, saygılı ve sevecen erkeklerden hoşlanırlar. Hayatın müşterek olduğunun bilincinde olup bunu karşı tarafa yansıtan erkekleri tercih ederler.

Kıskançlıktan Uzak Durun

Güçlü bir kadın gereksiz yere kıskançlık krizlerine giren bir erkeğin hayatına sürekli müdahalede bulunmasına izin vermez. Eğer karşılıklı bir sevgi söz konusuysa, iki tarafın da birbirine güvenmesi esastır. Eğer erkek kadına güvenmeyip sürekli kıskançlık içindeyse, o ilişkide bir sorun olduğu anlamına gelir. Güçlü kadınlar, kendilerine güvenen ve sevgilerine değer veren erkeklerden hoşlanır.

 

Benzer Yazilar

Platonik Aşık Erkek Davranışları Nelerdir?

Ahmet DOĞDU

KADINLARIN AŞK BEKLENTİSİ

Editor

Erkek İçin Kadın Sadece Güzel Mi Olmalı ?

Ahmet DOĞDU

Erkekler Hangi Yemeklerden Hoşlanır?

Ahmet DOĞDU

Şiir Seven Erkekler 1-0 Önde

Ahmet DOĞDU

Pemra Oğuz ‘UTANMAZLIK MAHARETi’

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz