Image default
FelsefErkek

Güçlü Kadınları Etkilemenin 7 Altın Kuralı

Kadınları etkilemek ve kadınlar üzerinde etkiler bırakma arzusu deneyimsiz ve ya kendine güveni olmayan çekingen erkekler için rezil olma hissini de beraberinde getirir ve bu bir erkek için önünde ki en büyük engellerden biri olarak karşısına çıkar.

Çekicilik, para, özgüven, kılık kıyafet bunlar önemli unsurlardır fakat güçlü bir kadını etkilemek için hiçbiri tek başına yeterli değildir.İşte kadınları etkilemenin 7 altın kuralı veriyoruz.

guclu-kadinlari-etkileme-yontemleri

1.Kadının hoşlandığı şeylerle ilgilenin: Kadınları etkilemek istiyorsanız önce onları takip edin. Nelerden hoşlandığını, dinlediği parçaları, sevdiği film tarzlarını tespit edin ve bu konular hakkında konuşun. Hatta bu konularda ondan daha fazla bilginiz ve söyleyecek sözünüz olsun.

2.Onları dinleyin: Kadınlar konuşmayı çok severler. Özellikle hoşlandığı erkeklerle düzgün ve saçma konular konuşmayı daha çok severler. Öncellikle çok iyi bir dinleyici olmalısınız. Flört dönemindeyseniz onu sevgilisiymiş gibi dinlemelisiniz onu arkadaş gibi dinlerseniz her şeyi berbat edebilirsiniz.

3.Romantik olun: Her kadın romantizmi sever. Bir çok erkekte romantizmden pek hoşlanmaz. Bir kadını etkilemek istiyorsanız romantizmden nasibinizi az da olsa almış olmanız gerekiyor. Romantik olmak için çok büyük özelliklere sahip olmanız gerekmiyor. Ona saygı göstermeniz ve yapacak olduğunuz küçük jestler bile romantik olmanız için yeterli olabilir.

4.Formda kalın ve bakımlı olun: Kadınlar bakımlı erkeklerden hoşlanırlar. Spor veya diyet yaparak formunuzu koruyabilirsiniz. Geniş omuzlar, kaslı kollar, üçgen vücut kadınların ilgisini çeker. Bunun yanı sıra yüzünüze cilt bakımı yapmanız ve temiz kokmanız faydanıza olacaktır.

guclu-kadinlar-nelerden-hoslanir

5.Onun ortamına uyum sağlayın: Kadınların ailesi ve arkadaşlarıyla aranızı iyi tutun. Onlarla ilişkisi durumuna göre samimiyetinizi belirleyin. Kadınınızın ailesi ve çevresiyle ilişkileriniz size avantaj sağlar. Onlara karşı kibar olun ve hoş sohbet edin. Sizin bilmediğiniz bazı konuları onlar biliyor olabilir.

6.Sabırlı ve anlayışlı olun: Kadınlar çok duygusaldırlar ve aşırı tepkiler verebilirler. Sıklıkla ağlarlar, abartırlar, triplidirler. Sakin olun ve onu anlamaya çalışın.

7.Kendiniz olun ve kendinize güvenin: Kadınlar kendini güvende hissetmek ister ve siz ona doğal halinizle o güven duygusunu hissettirin bu kadını etkileyecektir.

Benzer Yazilar

Çizgi Roman Seven Erkekler

Ahmet DOĞDU

Kadınlara Söylenmeyecek 16 Cümle

Editor

Eşinizin Size Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

Kadınlar Ne Duymak İster?

Uzun Boylu Erkeklerin Yaşadığı 5 Sorun

Ahmet DOĞDU

İlk Buluşma Nasıl Olmalı?

Editor

Yorum Yaz