Image default
Vajinalog + 18

Gündüz Arkadaş Akşam Sevgili

Birçok yakın arkadaş, birbirleri ile her şeylerini paylaşabiliyor. Hatta bedenlerini bile! İmtiyazlı arkadaşlık adı verilen bu durum, son yıllarda oldukça sık görülmeye başlandı. Gündüz sadece arkadaş, akşam ise her şeyi paylaşan birer sevgiliye dönen yakın arkadaşlar, gündüz arkadaş akşam sevgili tanımını karşılıyor.

arkadas-sevgili-durumu

Kulağa oldukça tuhaf gelen bu durum, bazı araştırmalara da sebebiyet vermiş durumda. Bu araştırma sonucunda da yakın arkadaşları ile bir defa bile olsa ilişkiye girmiş olan kişilerin sayısının azımsanmayacak derecede olduğunu görebilirsiniz. Kendi hayatınıza baktığınız zaman, belki de sizin bile böyle bir durum yaşadığınızı ya da yaşamaya ramak kala kendinizi toparladığınızı görebilirsiniz.

Kadın ve erkek arasındaki arkadaşlığın boyutlarının ilerlemesi fakat ortada bir duygusallık ya da aşkın bulunmaması halinde ortaya çıkan arkadaş sevgili durumu, mantık kurallarından biraz uzak gibi görünse de bu durumu yaşayan birçok insan bulunuyor. Her şeyi paylaşan arkadaşların birlikte olması fakat arada hiçbir duygusal bağ bulunmaması kulağa garip gelse de çoğu insan bağlanmak ve aşık olmak gibi kendilerini korkutan terimlerle boğuşmak zorunda kalmamak için bu tür bir ilişkiyi rahatlıkla sürdürebiliyor. Bu ilişkide taraflar normal arkadaşlıklarına devam ediyor, kimsenin kimseyi kıskanma, aşık olma ya da hesap sorma gibi bir girişimi de bulunmuyor. Tüm bu nedenlerden dolayı da erkekler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor.

I love him kissing me! Beautiful young loving couple having sex while lying in bed

Gündüz arkadaş akşam sevgili olmak için taraflar birbirine bazı kurallar da koyabiliyor. Bu kurallarından başında da asla aşık olmaman-k ve duygusal bir bağ kurmamak yer alıyor. Bir diğer dikkat çekici unsur da kıskançlığın kesinlikle yasak olması. Yapılan araştırma sonuçlarına göre bu tür bir ilişkiyi tercih edenler başkaları ile ilişki kurmaya başladıklarından arkadaş kalabiliyor. Bazılarının arkadaşlığı bozulsa da çoğu bu durumun normal olarak kabul edebiliyor.

Benzer Yazilar

FITNESS MODEL JULIA GILAS

Ahmet DOĞDU

Nelly Furtado

Ahmet DOĞDU

irina shayk

Ahmet DOĞDU

Kadınlar hayal kahramanı aşıkları

Ahmet DOĞDU

Stres Erkeklerde Andropoza Yol Açar Mı?

Ahmet DOĞDU

Kadınların Sekste Yaptığı Hatalar

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz