Image default
Erkek Moda

Hangi Erkek Giyim Tarzı Daha Çekici?

Eskiden daha çok kadınların ilgi gösterip uyguladığı moda, artık erkekler için de aynı önemi taşıyor. Özellikle son senelerde yaygınlaşan erkek giyim kombin önerileri, çoğu erkeğin ilgisini çekmekte ve oldukça fazla rağbet görmektedir. Öyle ki bu durum kızları da erkekleri de memnun kılıyor.

erkek-giyim-tarzlari.jpg

Erkek giyim tarzı nasıl olmalı gibi sorular da haliyle modaya ayak uyduran erkek sayısının çoğalmasıyla eş olarak artıyor. Her tarz kendi çapında iyidir. Fakat bu tarzları doğru bir şekilde kullanabilmek işin en önemi kısmını oluşturuyor. Nasıllar, nedirler oldukça fazla, çünkü karşımızda bulunan seçenekler de çok fazla. Bu sorularınıza cevap olarak, son trend erkek giyim önerileri hakkında hazırlanmış olan maddeleri inceleyebilirsiniz…

Klasik Tarz

Erkeklerimiz, özellikle de ideal vücuda sahip olanlar, klasiklerin içine girdiklerinde her kızın gönlünü fethedebilecek o beyaz atlı prens görünümüne bürünebilme özelliğine sahipler. Giydiklerinde üzerlerine yapışan özgüven ise, paha biçilemez! Klasik giyimde özellikle dikkatli olunması gereken nokta, kıyafetlerin kişilerin üzerine tam oturmasıdır. Yani bunların slim fit denilen formda tercih edilmesi gerekiyor. Böylelikle çok daha iddialı ve tarz olunabilir.

italyan-erkek-giyim.jpeg

Aksesuar Detaylı Tarz

Aksesuarlar, rezil de eder vezir de! İstediğiniz cool görüntüye ulaşabilmek için aksesuar hatalarını sıfıra indirmelisiniz. Örneğin deri ayakkabı ile deri kemer kullanmanız gerekir. Çoraplarınız ise ayakkabınız ya da pantolonunuzla uyumlu olmak zorunda değildir. Çok farklı renkleri de tercih edebilirsiniz; görüntüyü güzelleştireceklerdir. Bir de saat detayı mevcut. Boyutunu abartmadan takacağınız saat, sizi çekici kılacaktır.

cool-erkek-giyim-tarzi.jpg
 

Cool Tarz

Cool tarz dediğimizde bahsetmemiz gereken kombin beyaz tişört ve jeanlerdir. Beyaz tişört olmasa da basic, tek renkli tişörtler de işe yarayabiliyor. En basit ve en çekici giyim tarzı da tam olarak budur. Sade ve net bir görüntünüz olacak ama bilin ki bırakacağınız etki, bundan çok daha fazlasıdır. Bu kombine abartmadan ekleyeceğiniz aksesuarlar ile gözleri üzerinize çekeceksiniz.

Benzer Yazilar

Athena Gökhan Özoğuz Giyim Tarzı

Editor

Sonbahar için Erkek Ayakkabı Modelleri

Centilmen Erkek Ayakkabı Tercihleri

Editor

EVDE EGZERSİZ ERKEKLER İÇİN EN KOLAY ALTERNATİF

Ahmet DOĞDU

Türkiye’de Erkek Modası ve Defileler!

Ahmet DOĞDU

Kısa Kollu Gömlek

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz