Image default
Erkek Sağlık

Hangi Ünlü Erkekler Estetik Tercih Ediyor?

En az bayanlar kadar estetik konusunda meraklı ve kendine özen gösteren erkeklerin olduğunu söylemek şaşırtıcı olacaktır. Ancak estetik yaptıran bu erkekler ünlü ve sürekli kamera karşısında olan popüler yıldızlardır. Televizyon dünyasının çok bilinen bu simaları kendileri ile ilgili duydukları rahatsızlıktan kurtulmak için neşter altına yatmaktan hiç çekinmemişler ve gereken estetik operasyonları yaptırmışlar. Sonuçların çok iyi olduğu ise görüntülerden anlaşılmaktadır. Acaba hangi ünlü erkekler estetik tercih ediyor? İlk olarak dünyaca ünlü ve Hollywood’un en önde gelen ismi Brad Pitt burun estetiği ile çok hoş bir buruna sahip olmuş ve gerçekten de karizma bir duruş sergilemektedir.

10-estetik-yaptiran-uenlue-erkek-374665338

Peki, Brad Pitt dışında hangi ünlü erkekler estetik tercih ediyor? Yine Hollywood’un en önde gelen isimlerinden Ben Affleck saç ekimi yaptırarak estetikli ünlüler arasına katılmıştır. Diğer bir Amerikalı ünlü se Zac Efron’dur. Çocuk dönemlerinde ünlü olup ergenlikle birlikte burnunun büyüdüğünü düşünen ünlü, burun estetiği operasyonu yaptırarak burnuna şekil verdirmiştir. Hollywood’un en eski aktörlerinden Tom Cruise ise burun estetiği ile birlikte yaptırdığı cilt gerdirme operasyonları ile yaşlanmayan ünlülerdendir.

10-estetik-yaptiran-uenlue-erkek-128117556

Amerika’da durum böyleyken Türkiye’de de estetik yaptıran ünlülere rastlamak da mümkündür. Peki, Türkiye’de hangi ünlü erkekler estetik tercih ediyor? Akla gelen ilk isim Özcan Deniz’dir ve burun estetiği ile gündeme gelmiştir. Berdan Mardini de burun estetiği yaptıran ünlülerdendir. Ayrıca Mahsun Kırmızıgül. Aydın, Yılmaz Morgül gibi isimler de estetikli ünlüler arasındadır. Bayanlara yapıştırılan estetik etiketinin aslında erkekler tarafından da çok kullanıldığı görülmektedir. Zaten estetik operasyonu sonrasındaki değişimleri ile bu ünlülerin göze daha çok hitap ettikleri de ortadadır. Kendine bakmaya seven bu ünlü erkeklerin dışında daha pek çok ünlü estetik ameliyat yaptırmayı gayet doğal görmektedir ve yaptırmaktadır.

Benzer Yazilar

Karın Kaslarının Görünmemesinin 5 Muhtemel Sebebi

Editor

Sperm Dondurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Söz Konusu Diyetse Erkeklere De Çözüm Vardır Elbet..

Editor

Diş Bakımında Pratik Bilgiler

Editor

Yatak fantezileri cinsel karakteri yansıtıyor!

Ahmet DOĞDU

İktidarsızlığın 4 Nedeni

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz