Image default
FelsefErkek

Havalı ve Doğal Erkeklerin Davranışları

Toplum gözüyle bakıldığında havalı erkekler büyük bir oranla sıcak karşılanmasa da kadınlar açısından oldukça etkileyici haldedirler. Çünkü kendilerine has özellikleri, konuşma biçimleri ve tavırları, karakterlerinin sıradışı olması ve alışıla gelenden çok farklı tutumlar sergilemeleri bir çok kadını fazlasıyla etkilemektedirler.

Havalı Erkeklerin Ortak Özellikleri

 Zeki, giyinmesini iyi bilen ve kendine özgü bir tarzı olan, cool tavırlarda bulunan, lider ruhlu, iddialı, karizma sahibi, kendine çok fazla güvenen, düşünce açısından toplumun çoğunluğundan önde olan, onaylanmaya ihtiyaç duymayan, öz güvenleri yüksek olduğu için her ortama anında hakim olabilen, kendinden ödün vermeyen, taklit edilen ve kendini çok seven insanlar havalı olarak nitelendirilmektedirler. Daha çok kadınların gözünde böyle olsalar da, bunun farkında olan erkeklerde vardır. Bu tarz erkekler kadınlar tarafından çok çekici bulunur ve onlara karşı bir yönelimde olurlar. Havalı erkekler seçici olduklarından her kadınla ilgilenmeyeceklerdir. Onları havalı yapan bir diğer özellikleri de bu tavırlarıdır. Ancak doğal erkekler böyle değillerdir. Onların daha farklı yanları bulunmaktadır.

Doğal Erkeklerin Ortak Özellikleri 

Esprili, samimi, kendini kasmayan ve empati kurabilen, naif, dürüst ve düşünceli, karşısındakini çok fazla önemseyen, kimseye kırıcı tavırlar sergilemeyen kısaca kendi olan kimseye özenmeyen kişiler de kadınlar tarafından doğal erkek olarak tanımlanmaktadırlar. Bu tarz yapı da olan erkekleri de etkileyici bulan ve onları sırf bu yüzden, bir sahtelik barındırmadıkları için seçen kadınlar da bulunmaktadır. Çünkü samimi olmayan, yapmacık olan kişiler bir süre sonra özüne dönerek karşısındakinin hayal kırıklığına uğratmış olurlar. Bir nevi ikili ilişkilerde birbirini iyi tanıma zaman kaybı oluşturmaktadırlar.

Havalı Erkek Çekici Midir?

Daha çok kadınların gözünde böyle bir algıya sahip olan havalı erkekler, kadınların büyük çoğunluğunu kendilerine çekmektedirler. Çünkü kadınlar kendilerini yanlarında bulunduklarında güvende ve tüm gözlerin üstlerinde olabileceği erkekleri tercih etmektedirler. Bunun için doğal erkekler yerine havalı erkekler ilk tercihleridir. Kadınların büyük çoğunluğu tarafından havalı erkeklerin daha etkileyici olduğu kabul edilirken bir kısmı tarafındanda hiç samimi bulunmamaktadırlar

Doğal Erkek Nasıl Olur?

Bu doğal yapı da olan erkekleri tercih eden kadınlarda bulunmaktadırlar. Çünkü sahte değillerdir ve karşısındakilere gerçek bir değer verirler. Bu da kadınlara daha güven vermektedir. Ancak doğal erkekler her kadına etkileyici gelmemektedir.

 

Benzer Yazilar

Arabasına Aşık Erkekler

Ahmet DOĞDU

İki Aşk Arasında Kalanlar Dikkat! Nasıl Karar Vermeli?

Erkeklerin Kadınlara Sormaktan Çekindikleri Sorular

Ahmet DOĞDU

Kadınların Erkeklerden İntikam Alma Yöntemleri

Ahmet DOĞDU

İlk Buluşmada Bunları Yapmayın

Erkeklerin Kadınlarda En Çok Etkilendiği Özellikler

Editor

Yorum Yaz