Image default
FelsefErkek

Hayalimdeki “Sen”i Nasıl Anlarım Diyenlere…

İnsanoğlunun bir diğer yarım diye arayıp durduğu kişiyi bulması çok nadiren iyi sonla gerçekleşebilen bir durum.Bu ise öncelikle kendimizi tanımamamızdan kaynaklanıyor. Haksız değil miyiz ki kendisinin nelerden haz aldığı, nelerden mutlu olmadığı bilmeyen biri nasıl kendine bu özel duygu ve düşünceleri ortaya koyabilecek durumları ortaya koyan insanı seçmede sağlıklı karar verebilir ki?

Tarzınız Sizin Kim Olduğunuz İle Doğru Orantılı Bir Süreçtir. Peki Siz Kimsiniz?

Bazen sevdiğimiz veya yakınlık hissettiğimiz pek çok kişiden dolayı O’nun gibi olma eğilimindeyizdir. O gibi davranmaya çalışırız. Ama bizle hiçbir ilgisi yoktur. Bu nedenle de bir türlü istediğiniz kişi kimyasını bulamamaktan yakınır durursunuz. Ortak tarzlar öncelikle kendi tarzlarımızı analiz edebilmiş olmamızla ilgilidir.Böylelikle bugüne kadar eğer bu durumun en önemli püf noktasının aslında sizin gerçekte sahip olduğunuz tarzınızın farkında olmanızla ilgili bir durum olduğunun bilincinde değildiyseniz gün bugün önce siz tarzınızı çözün deriz!

iliskide mutlulugun sirlari, ortak tarzlar, iliskide ortak tarzlar

“Espri”de Frekans Uyumu Varsa Doğru Yoldasınız Demektir

Espri ilişki ve iletişim uzmanlarının oldukça önemsediği kritik bir noktadır. Zira espiriye ortak gülebilen insanların hayata dair ortaklıkları da çoktur. Yani ortak tarzlar paylaşmaktasınızdır.

Arkadaşlarınız O’nu Sizsiz Düşünemiyorlarsa Tarz Buluşması Gerçekleşmiş Demektir

Uygun çiftlerin beden dilinden tutun, kurduğu cümlelerde aynılık ve birbirlerini anımsatma durumu vardır. Eğer birinden bahsediliyorken “sadece cinsiyeti farklı o kadar aynısınız ki” gibi cümleler kuruluyorsa ilgili kişiye olan odaklamanızı arttırmanızda fayda var deriz.

iliskide mutlulugun sirlari, ortak tarzlar, iliskide ortak tarzlar

Ortak Mekanlarda Sık Sık Karşılaşıyorsanız Bu İş Tamamdır

Bir düşünün… Ayın giyim mağazası, alışveriş merkezi ve aynı filmlerde sürekli O’nunla karşılaşıyorsunuz.Daha anlamadınız mı ortak tarzlar elbette ki sizleri ortak mekanlarda da buluşturuyordur.Bir de olmazsa olmaz “kimya” durumu da tamamsa tarzınıza uygun kişi O’dur cevabını rahatlıkla kabul edebilirsiniz.

iliskide mutlulugun sirlari, ortak tarzlar, iliskide ortak tarzlar

Benzer Yazilar

Erkeklerin Sarışın Esmer Seçimindeki Bilimsel Gerçek!

Kadınlar Ne ister?

Ahmet DOĞDU

6 Adımda Sevdiğiniz Erkeği Kendinize Bağlayın

Editor

İlişkiyi Bitirecek 3 Klişe Erkek Konuşması

Erkeğin Beden Dili Şifreleri

Ahmet DOĞDU

İnternet Aşkları Gerçek mi?