Image default
Erkek Moda

Her Erkeğin Mutlaka Sahip Olması Gereken Şeyler

Her erkeğin olmazsa olmazları vardır bu hayatta. Mutlaka sahip olması ve sahip olduğunda mutluluğu yakaladığı bir takım şeylerdir bunlar. Bir nevi ihtiyaçtır da aslında. Birçok şey yazılabilir bu listeye ancak sizin için bir erkeğin sahip olması gereken şeyler açısından, en genel olanları derledik bu yazımızda.

Her Şey Takım Elbiseyle Başladı

Erkeklerin mutlaka ama mutlaka sahip olmaları gereken en önemli şeylerin başında takım elbise gelmektedir. Giyim çok önemlidir ve erkek giyiminin vazgeçilmesi takım elbiselerdir. İş hayatında, davetlerde, özel gün ve gecelerde, düğün ve benzeri organizasyonlarda mutlaka giyilmelidir. Takım elbise olması kadar, seçimi de çok önemlidir. Çünkü takım elbise bir erkeği vezir de yapabilir rezilde. Çok karizmatik bir erkek haline de dönüşebilirsiniz, komik duruma da düşebilirsiniz. O yüzden titizlikle seçilmelidir. Bedene tam oturan, özenle seçilmiş ve kaliteli kumaştan oluşmuş bir takım elbise şarttır. Takım elbise yelekli olması halinde de ayrı bir tarz oluşturacaktır. Her erkeğin bir siyah bir de lacivert takımı bulunmalıdır ayrıca.

Kol Saati, Güneş Gözlüğü, Cüzdan Üçlemesi ve Diğerleri

Günümüzde saat sadece zamanın öğrenildiği bir eşya değildir. Zamanı çok rahat bir şekilde cep telefonunuz, bilgisayarınız ya da televizyondan öğrenebilirsiniz. Ancak kol saati erkek için çok şık bir aksesuardır. Saat seçimi bir erkeğin karakterini de yansıtır aynı zamanda. Bir tarzım var diyorsanız mutlaka karakterinizi yansıtan bir saat seçmelisiniz. Aynı şekilde güneş gözlüğü de vazgeçilmez bir aksesuardır erkekler için. Gerek şekli gerekse de rengi çok önemlidir. Tabi sağlık açısından optik kalitesini de ihmal etmemek gereklidir. Sıra geldi cüzdanlara. Kaliteli bir deriden yapılmış cüzdan sizi çok hoş bir şekilde tamamlayacaktır. Zevk sahibiyim diyorsanız cüzdandan taviz vermemelisiniz. Bunların yanında alet çantası, seyahat çantası ve çok amaçlı çakı ise günlük hayat için sağladıkları bir takım faydalar ile hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Benzer Yazilar

Erkekler için Doğru Fular Kullanımı

Ahmet DOĞDU

Kotun Altına Hangi Ayakkabılar Giyilir

Ahmet DOĞDU

Her Erkeğin Dolabında Olması Gereken Siyah Takım Elbise Neden Önemlidir

Editor

Dünyaca Ünlü Marka DKNY’dan Erkek Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Modadan Vazgeçemeyen Erkeklere Beş Sonbahar Stil Önerisi

Ahmet DOĞDU

Sağlam Duruş İçin Ayakkabı Seçimi Önemli

Editor

Yorum Yaz