23.9 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Erkek Moda

Her Zaman Kullanabileceğiniz Şık Postacı Çantası Modelleri

Postacı çantaları, adından da anlaşılacağı gibi ilk olarak postacılar tarafından kullanılması ile yaygınlık kazanmaya başlamışlardır. Ancak popülaritesinin zirvesine çıktığı zamanları, Indiana Jones filmlerine borçludur. Günümüzde pek de popüler olmasa da kendi zamanının efsanesi olan Indiana Jones sayesinde postacı çantaları büyük bir ün kazanmış ve herkes tarafından kullanılmaya başlanmıştır.  Dönemden döneme ortadan kaybolup birden belirse bile sıkı bir kullanıcı kitlesine sahip olan postacı çantaları, sonbahar döneminde de tekrardan kullanımını artırmıştır. İşte, kombinlerinize renk katacak olan hem kullanışlı hem de estetik postacı çantası modelleri:

deri-erkek-postaci-canta-modelleri.jpg

1. Kahverengi Deri Postacı Çantaları

En beğenilen postacı çantası modelleri arasında yer almakta olan kahverengi deri modeller, hem sanatsal, hem sade, hem de estetik birer görünüme sahiptirler. Oldukça kullanışlı olan bu modeller sayesinde kahverengi ve bej tonlarının hakim olduğu kombinlerinizi taçlandırabilirsiniz.

Vintage-erkek-postaci-canta-modelleri.jpg

2. Vintage Modeli

En çok tercih edilen postacı çantası çeşitleri arasında yer alan bir diğer model ise Vintage modelidir. Bu modelin kendine özgü, çok kapaklı ve bölmeli bir yapısı vardır. Kullanım çeşitliliğini maksimum seviyeye çıkarmış olan bu model sayesinde hem estetik hem de mistik bir görünüm yakalamış olacaksınız. Ayrıca bu modelin diğer ismi ise kaşif çantasıdır.

cok-fonksiyonlu-postaci-canta.jpeg

3. Çok Fonksiyonlu Ofis Modeli

Eğer ofis ekipmanlarınızı yanınızdan ayırmıyorsanız, gittiğiniz her yerde hesaplama yapmaya ve işinizi sürekli takip etmeye devam etmek durumundaysanız, bu model tam da aradığınız postacı çantası modelidir. Bu modelin tasarlanış amacı tamamen ofis eşyalarınızı yerleştirebilmenize yöneliktir. Bu yüzden de tüm ofis eşyalarınız için hazırlanmış olan spesifik bölmeleri mevcuttur. Boyutuna göre oldukça pratik ve portatif olan bu çantalar, fazla yer kaplamazlar ve dolayısıyla da sahip olduğunuz dinamizmi artırmanıza yardımcı olurlar.

Benzer Yazilar

Saat Tercihlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Editor

Laptop Çanta Modası

Erkek Moda

Moda Kadınlara Özerk Bir Alan Mı?

Ahmet DOĞDU

Erkekler De Takı Takar: Bileklikler

Editor

İLK GÖRÜŞTE ÇEKİCİLİK NASIL YARATILIR?

Editor

2018 Kışı için Büyük Soru: Kaşmir mi, Şişme Montlar mı?