6.4 C
Istanbul, TR
Cuma, Ara 14, 2018
FelsefErkek

Hesaplı Yaz Flörtü

Hesaplı Yaz Flörtü

Yazla birlikte hayatın keyifli yanları çoğalır: sırtınızda güneşin sıcaklığını hissedersiniz, güzel kadınlar sokaklarda tiril tiril salınmaya başlar ve belki de en güzeli, sevgilinizle maddi açıdan çökmeden flört edebilme olanaklarınız artar. Olasılıklar sonsuz olmakla birlikte, kısıtlı bir bütçeyle yaz aşkınızı yaşamanız için size altı müthiş öneri vereceğiz.

Randevu 1: Buraya “Park” Edebilirsiniz
İster birinci, ister ellinci buluşmanız olsun, kolay ve ucuz randevular için yakınlardaki bir parka veya göl kenarına gidebilirsiniz. Ünlü romantizm koçu Arthur Milo, “İlk randevunuzda yakalamaca veya top oynayıp dondurma yiyin. İlişkinin süreciyle ilgili kolayca fikir sahibi olursunuz.” diyor. Gün batımında gezintiye çıkmak veya mümkünse sandal kiralamak da diğer seçenekler arasında. Ördek, güvercin ya da serçelere vermek için yanınızda biraz ekmek kırıntısı bulundurun. Kızlar hayvansever erkeklere bayılır.

 

Randevu 2: Müzik Keyfi
Çoğu şehirde yaz boyunca ücretsiz konserler düzenlenir. Bu, para ödemeden yeni müzikler keşfetmek için güzel bir fırsattır. Küçük çaplı bir organizasyonsa ve uygun bir ortam varsa, yanınızda bir örtü getirip piknik için yiyecek bir şeyler alın. Eğer ünlü bir sanatçıyı izleyecekseniz, pikniği unutun. İkiniz de bol bol su kaybedeceğinizden, yanınızda su olsun. Sevgiliniz, bu düşünceli davranışınızı beğeniyle karşılayacaktır.

 

Randevu 3: Çıtayı Yükseltin
Havalar ısındığında, teras katlarındaki açık hava mekânları, sevgilinize romantik anlar yaşatmak için harika yerlerdir. Çoğu kadın için manzara demek romantizm demektir. Menüde sadece hamburger veya tavuk kanadı bile olsa fark etmez. Yalnız, hafta sonu çıkıp kalabalığa yakalanmayın. Mesela salı günü çıkabilirsiniz. Böylece, gittiğiniz mekânın tamamı size ve sevgilinize kalır. Civarda uygun teraslı restoran veya kafe yok mu? O halde bir bahçe veya deniz gören bir yer arayın; manzaralı olduğu sürece iş görecektir!

 

Randevu 4: Şenlik ve Festivaller
Ucuza veya ücretsiz olarak katılabileceğiniz yaz şenlikleri ve festivaller en güzel randevulaşma mekânlarıdır. Elinize atıştırmalık bir şeyler alın ve kalabalığa karışın. Mesela, yarışmalardan birine katılıp onun için bir şeyler kazanın. Lunapark varsa, dönme dolaba binmeyi ihmal etmeyin, zirveye çıktığınız an samimiyeti ilerletmek için iyi bir fırsattır. Umarım anladınız.

 

Randevu 5: Sahne Sanatları
Shakespeare izlemek zorunda değilsiniz. Ancak, tercihen açık havada gerçekleşen bir tiyatro organizasyonu, ilişki hanenize artı puanlar olarak yansır. Uygun fiyatlı bir yer bulmak çok da zor değildir. Gazeteleri-interneti inceleyin ve sevgilinize klas bir gün yaşatmak için planınızı yapın. Gösteriden önce atıştırmak için meyve suyu, sandviç ve tatlıdan oluşan ufak bir piknik paketi hazırlayabilirsiniz. Oyunla ilgili kısa bir ön araştırma da yaptıysanız, flörtünüzü büyülemeyi garantilediniz demektir. Tiyatroyu sevmiyor musunuz? Oyun açık havada oynanıyorsa, bulutlu bir gece seçin; eğer gösteri yağmur nedeniyle yarım kalırsa, kültür puanlarını zahmetsizce kapmış olursunuz!

 

Randevu 6: Hayat Güneşli Bir Kumsal
Otobüse, trene, arabaya veya bisiklete atlayıp kendinizi plaja atın! “Harcanan para/göz ziyafeti” oranı en yüksek randevu çeşidi budur. Yanınızda havlu, hasır, cips ve içecek bir şeyler getirin. Sevgilinizin sırtına güneş yağı sürmeyi teklif edin. Gerisini size bırakıyoruz.

Benzer Yazilar

Kadın Erkek ilişkilerinde Güven

Ahmet DOĞDU

Çizgi Roman Seven Erkekler

Editor

Erkekler telefonlarını saklıyor !!!

Ahmet DOĞDU

Erkek Burçları ve En Belirgin Özellikleri

Editor

Türkiye’de Erkek Dergileri ve Okuma Alışkanlığı

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kadınlarda İlk Neleri Fark Ederler?

Editor