Image default
Erkek Moda

Hex Tie ile Tanıştınız mı?

Farklı olmak cesaret ister. peki sadece cesaret yeter mi? Cevabınız bizimki gibi hayır yetmez ise, işte tam bu noktada cümleyi uzatan  Erkek Modasının Son Gözbebeği Hex Tie markası devreye giriyor. Ünlü marka, tasarım ve işçilik harikası ürünlerini değerli moda severler için büyük bir titizlikle üretirken, ben buradayım dedirtecek modelleri ile büyük beğeni toplamakta ki başarısını kaçınılmaz olarak beraberinde getiriyor.

papyon

Erkek Modasının Son Gözbebeği:Hex Tie markasının mimarı Enrique Peral, New yorkta doğup Puerto  Rico’ da büyüyor ve , doğduğu yere tekrardan dönerek markayı ve marka ile özdeşleşen tasarımlarını şehirden esinlenerek oluşturduğunu söylüyor. New york’ un muhteşem geometrik yapılı gökdelenlerinin gece ışıklarıyla süslenmiş olağanüstü halinden ilham aldığını ekleyen tasarımcı, tasarımını yaptığı ürünlerin şıklığı karşısında mütevazılığını koruyor. Moda dünyasında bing bang etkisi yaratan marka, şimdiden birçok ülke modacılarınca takip listesinin başında yer alıyor. İki çeşit sert tabakaların, yumuşak kumaş üzerine tutturulmasıyla meydana gelen Hex Tie kravat ve papyonları, Lame, siyah ve dore olmak üzere üç renk ile sizi karşılıyor. Ayrıca yine kendine özgü tasarımlarıyla ürettikleri gözlük ve cüzdan çeşitleri tamamlayıcı değerler taşıyor.
gri-kravat
Geometrik yapıların özellikle altıgenlerin bolca kullanıldığı tasarımlar, birçok sıradan kravat ve papyon modeli arasından sıyrılarak, olmazsa olmazlar arasına girmekte. Duyunca çok şaşıracağız bir ayrıntıyı paylaşmazsak olmaz. Hex Tie kravatları üretiminin bir aşamasını el işçiliğine borçlu. Makine üretiminin yaygın olduğu bu dönemde bahsetmiş olduğumuz ince detay, markayı özel kılan önemli bir ayrıntı olarak karşımıza çıkıyor.

Eğer Şıklığın ötesine geçip beraberinde kalite ve modayı taşımak istiyorsanız sizinde yapmanız gereken tek şey, Erkek Modasının Son Gözbebeği:Hex Tie ürünlerini takip ederek, klasik elbiselerinize farklı bir dünyanın kapısını açmak.

Benzer Yazilar

Erkek DKNY 2010 Sonbahar Kış

Ahmet DOĞDU

Louis Vuitton Erkek Giyim 2013

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Çorap Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkekler Bu Kış Nasıl Giyinecek?

Kadınlar Erkeklerde Spor Ceket Beğeniyor

Ahmet DOĞDU

Doğru Giyinmek İsteyen Erkekler Buraya!

Editor

Yorum Yaz