Image default
Genel

Heyecanı Ayakta Tutmanın En Güzel Yolu: Öpüşmek

Yalnızlık zordur, kafanıza, düşüncelerinize uygun birini bulmak da keza. Buldunuz mu da ondan ayrılmak, onsuz yaşamak istemezsiniz. Fakat ikili ilişkilerde genellikle de uzun süreli ilişkilerde ilişkinizi ayakta tutmanın en önemli yolu heyecandır. Heyecan bitti mi geriye dönüp baktığınızda hiçbir özelliğiniz eşiniz için önemli değildir. Heyecanı ayakta tutmanın en önemli yolu da duygusallıktır; bu da öpüşmekten geçer. Öpüşmek öyle farklı bir duygudur ki gözünüzü kapattığınızda en sevdiğiniz kişinin size ait olanı olduğunu hissedersiniz, istemezsiniz başkasını.

Öpüşmek

Uzaklık ilişkilerde en zor olan durumdur. Uzun süre görüşmediğinizde sevdiğinizin kokusunu, tenini unutmaya başlarsınız. Sık sık görüşemediğiniz zamanlarda sevdiğinizin yanında olmak, onu sadece öpmek istersiniz. Öpüşmek tarifi zor fakat bir o kadar heyecan verici; sevginizi gösterme yöntemidir. Öpüşmek; âşık olduğunuz kişinin kalbini titreten ve ilk öpüşme tarihi bile hafızalarda iz bırakan sevme yöntemidir. İlk öpüştüğünüz yer bile unutulmaz.

opmek-opulmek

Heyecan Biter mi?

Heyecanınızı bitirmemek sizin elinizdedir. Sevgiliyken nasılsanız evlenene kadar öyle olmak zorundasınız. Öpüşme sıklığınız kadar ilişkiniz de heyecanınız olur, eksilmez ve aksine artar. Hala beni çok seviyor, bana aşık düşüncesi akıllardan silinmez. Daha fazla sevmek sevilmek istiyorsanız öpüşmekten çekinmeyin.

Öpüşürken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öpüşmek sizlere basit gelebilir fakat kalbe giden temel yoldur.  Partnerinizi ilk kez öptükten sonra zaten dudak, ten uyumunu yakalarsınız ve daha sonra öpüşme nasıl olmalı diye düşünmezsiniz. Partnerinizin dudağı size ait bir parçadır artık; her hareketine kolaylıkla karşılık verirsiniz. Öpüşmek duygusallıkla beraber hissetmektir, el ele tutuşmak, göz göze bakabilmektir, sen benimsin diyebilmektir. Bu yüzden büyük anlamlar içerir. En iyi öpüşme göz göze geldikten sonra, gözlerinizi kapatarak o anı iliklerinize kadar yaşamaktır. Öpüşmek aşktır, sadakattir, tartışmayı, soğukluğu bitiren olayı yumuşatan sevginizi yenileyen tutku biçimidir.

opusmek-heyecan-tutku

En İyi Öpüşme Şekli

Her işin olduğu gibi öpüşmenin de bir tekniği vardır. Öpüşme tekniği partnerinizin de sevdiği biçimde olmalıdır. Buna özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Isırarak, tükürüklü olarak, dil yalanarak öpüşme biçimini herkes benimsemez veya sevmez partnerinizi iyi tanıdıktan sonra zamanla farklı öpüşme tekniklerinizi denemeniz gerekmektedir.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Dayanılmaz Bulduğu 5 Kusur

Ahmet DOĞDU

Nobel’e Doğru Kararlı Bir Adam

Ahmet DOĞDU

İddaa Tutturma Taktikleri

Editor

Güçlü Bir Kadını Etkilemenin 5 Yöntemi

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Can Düşmanı: Anne ve Eş Arasında Kalmak

Kalıcı Bir Evlilik Mi İstiyorsunuz?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz