Image default
Erkek Moda

Popüler Erkek Saç Modelleri

Günümüzde erkekler bakımları için saçlarına oldukça önem vermektedir. Erkekler için en dikkat çekici özellikler arasında saç modelleri yer almaktadır. Böylece her gün yüzlerce erkek karizmatik görünmek için en dikkat çekici saç modellerini tercih etmektedir. Saç modelleri arasında yüzlerce saç modeli yer aldığı için erkekler kendi tarzlarına uygun saç modellerini seçerek daha karizmatik görünmeye çalışmaktadır. Saç modelleri arasında dağınık saç modelleri, yanlar kısa üstler uzun saç modelleri, uzun perçemli saç modelleri, saçlar yukarıya dik olacak şekilde saç modelleri, kısa saç ve daha birçok saç modelleri yer almaktadır.

Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modellerini birçok erkek tercih etmektedir. Böylece erkeksi bir hava yaratan kısa saç modeli, yanların sıfıra yakın üstlerin 3 parmak kadar dalgalı dağınık ve daha birçok türü olacak şekilde birden fazla kısa saç modelleri bulunmaktadır.Özellikle asker traşı en çok tercih edilen kısa saç modelleri arasında yer almaktadır. Böylece kendilerine yakışan bu kısa saç modelleri sayesinde artık erkekler yürürken karizmatik bir görünüm yaratmaktadır. En çok tercih edilen bu saç modeli, erkeklerde oldukça dikkat çekici saç modelleri arasında yer almaktadır.

Orta Uzunlukta Saç Modelleri

2017 yılının en çok tercih edilen ve popüler saç modelleri arasında yer alan orta uzunlukta saç modelleri tercih edilmektedir. Bu saç modeli üstü uzun yanlar kısa olacak şekilde yapılan bir saç modelidir.

Uzun Saç Modelleri

Erkekleri karizmatik gösteren modeller arasında yer alan uzun saç modelleri, yanlar kısa üstler gevşek olacak şekilde etkilenen saç modelleri arasında yer almaktadır. Ayrıca klasik saç modelleri sayesinde erkekler havalarına hava katarak yürümektedir. Ayrıca bu saç modelini, taranmış bir şekilde veya dağınık olarakta yapabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Tişörtlerinizi Nasıl Seçmelisiniz?

Ahmet DOĞDU

2019 Erkek Keten Pantolon Modelleri

Editor

Kırmızı Halıda Gibi: Smokin

Ahmet DOĞDU

Üçgen Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri

Yeni Trend Erkek Gömlekleri

Ahmet DOĞDU

Modayı Takip Ederken Sakın Bu Hataları Yapmayın

Yorum Yaz